Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yıllık 72 GB Paketi

09.12.2018
Turkcell Yıllık 72 GB Paketi

Turkcell’den şimdiye kadar görülmemiş ve duyulmamış bir kampanya daha. Faturasız hatlar için 1 yıl geçerli 72 GB’lık tarife. Yıllık Paket Kampanyası ile sunulan Yıllık 72 GB Paketi ile sadece 500 TL’ye 365 gün boyunca 72 GB internetin keyfini sürüp, sevdiklerinizle tam 12000 dakika konuşup 12000 SMS gönderebilirsiniz. Yıllık Paketler Kampanyası kapsamında satışı yapılan Yıllık 72 GB Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell aboneleri faydalanabilir.
Faturalı ve Faturasız hat sahiplerinin faydalanabileceği hediye internet kampanyası için Turkcell Bedava internet konusundaki kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Yıllık 72 GB Tarifesi İçeriği ve Fiyatı

Aşağıdaki hakların hepsi 365 gün geçerli olacaktır.

  • 72 gb internet,
  • her yöne 12000 dakika,
  • 12000 adet sms
  • Paketin yıllık fiyatı 500 TL’dir.

Yıllık 72 GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

Paketi turkcell.com.tr ya da Hesabım uygulamasından satın alabilirsiniz.
Paketinizi satın aldıktan sonra hattınıza iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paketi satın aldığınızda 365 gün sonunda tekrar yenilenmez. Paket geçerlilik süresi dolduğunda ya da kullanım haklarınız bittiğinde farklı bir tarife ya da paket kullanmıyorsanız, yapacağınız kullanımlar paketin aşım ücretleri üzerinden ücretlendirilecektir. Paketteki kullanmadığınız dakika ve internet bir sonraki döneme devretmemektedir.

Bu paketi 365 günlük paket aboneliği süresince, paket sadece 1 kere defa satın alınabilir. Satın aldığınız bu paket yurt içinde geçerli olacaktır. Paketin iptal işlemini Hesabım uygulamasından ya da Müşteri Hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

Sürekli TL yükleyerek tarifenin yenilenmesiyle uğraşmak istemeyenler için oldukça avantajlı bir paket. Faturasız hat sahiplerinin satın alabileceği bu tarifeyi 365 günlük süreden önce kullanıp bitirdiğiniz taktirde, farklı bir tarife satın alabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap