Bedava İnternet Paketi

Turkcell Youtube Paketi 5 GB internet

Turkcell Youtube 5 GB internet Paketi ile Youtube’ta 5 GB internet kullanmak sadece 10 TL.

Turkcell Youtube Paketi 5 GB internet

Turkcell, Faturalı ve faturasız internet paketleri arasına yeni bir paket daha ekledi. Bu paket ile sadece youtube uygulamasında kullanım yapabileceksiniz. Youtube internet paketi video seyretmeyi sevenlerin işine yarayacak olan bir paket. Bu pakete sahip olanlar youtube’da kullanabilecekleri 5 GB interneti uygulama üzerinden kullanabilir. Bu kampanyalı bir paket olduğundan dolayı diğer data paketlerine oranla daha ucuz. Youtube’ta en fazla Gamer’lar izlenmekte. Oyuncuların oynadığı oyunları seyretmeyi seven milyonlarca insan bulunmakta. Operatörlerde Youtube kullanımının bu denli arttığı dönemde sadece bu uygulamada geçerli data paketleri çıkarmakta. Her yerde kullanabileceğiniz data paketleri için Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada genelde operatörlere ait hediyeler paylaşılsa da, işinize yarayacak indirimli ve avantajlı ek paketlerinde bilgileri paylaşılmakta. Bu sayede sizlerde kullanımınıza göre ek paketler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Youtube internet Paketi

Satın alacağınız bu paket Youtube Uygulaması üzerinden yapacağınız kullanımlarda geçerlidir. Ayrıca ek paket sadece yurt içi kullanımlarında geçerlidir. Satın aldığınız ek paket bittikten sonra varsa mevcut internetinizden, eğer tanımlı bir data paketi yoksa ek ücret olarak faturanıza yansır. Faturasız hatlarda ise TL düşümü gerçekleşir. Bu nedenle kalan internet hakkınızı kontrol etmeniz tavsiye edilir. Pakete dair gelecek olan %100 kullanım sms’ini de dikkate alın.

Paket Hakkında Genel Bilgiler

  1. Kampanyadan yararlanacak abone sayısında herhangi bir sınırlama yok.
  2. Başvuru için gönderilen sms ücretsizdir.
  3. Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.
  4. Faturalı ve Faturasız hat sahipleri 10 TL karşılığında satın alabilir.
  5. Paketi satın aldıktan sonra iptal ederseniz iptal işlemi sonrası kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder.
  6. Paket kapsamındaki kullanılmayan internet hakkı bir sonraki aya devretmez.

Paket ile ilgili genel bilgiler yukarıdaki gibidir. Daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Turkcell Youtube 5 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Youtube uygulamasında geçerli 5 GB data Paketi fiyatı 10 TL’dir.
  • Paketi almak için YOUTUBE yazın 2200‘a gönderin. Paketin tanımlandığına dair gelecek onay mesajının ardından kullanmaya başlayın.
  • Ek paketinizde kalan interneti öğrenmek için KALAN yazıp 2200’a gönderin.
  • Paketi iptal etmek için IPTAL YOUTUBE yazarak 2200’a göndermeniz gerekir.

Uygulama dışında yapacağınız Youtube kullanımlarında bu paket kullanılmaz. Yukarıda belirtilen şartlara uyduğunuz taktirde sorunsuz bir şekilde ek paketten yararlanabilirsiniz. Faturasız hatlar hattında TL olmadan abonelik sağladığında paket yüklenmez. TL yükledikten sonra aktif hale gelir. Nasıl yapılır ve nasıl iptal edilir bilgilerine yukarıdan ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap