Bedava İnternet Paketi

Turkcell Ziraat Bankası Mobil Aylık 1 GB Bedava internet

13.10.2018
Turkcell Ziraat Bankası Mobil Aylık 1 GB Bedava internet

Turkcell Banka yükleme kampanyası ile Ziraat Mobil uygulamasından hediye internet kazanmak mümkün. Turkcell’in uzun süredir aktif halde olan bu kampanyasını Ziraat Bankası da desteklemekte. Kampanya Turkcell ve bankalar arasında yapılan anlaşma ile gerçekleştirildiğinden belirtilen miktarda paket yüklemesi yapan aboneler 1 GB cepten internete sahip olabiliyorlar. Kampanya dahilinde hediye edilen interneti her ne kadar Ziraat Bankası veriyormuş gibi görünse de, aslında hediye Turkcell tarafından abonelerine verilmekte.

  • Banka yüklemesi yaparak ücretsiz data alamam diyenler, farklı kampanyaları kullanmak için Turkcell Bedava internet sayfasında yer alan en yeni hediye internet paketlerine bakabilirler.

Ziraat Mobil Uygulaması üzerinden Turkcell’den Banka Yüklemelerine Özel 1 GB Kampanyasına kolayca katılabilirsiniz. Turkcell işlemlerinizi Ziraat Bankasından yapın Hediye internet kazanın başlığı ile bu kampanyayı Ziraat bankası resmî sayfasında da görebilirsiniz.

Ziraat Bankası Turkcell 1 GB Bedava internet Kampanyası

Ziraat Bankası Banka kanalından TL yüklemeye ücretsiz 1 GB internet kampanyasından sadece Turkcell faturasız mobil hat sahipleri faydalanabileceklerdir. 01.08.2017-01.08.2018 tarihlerinde banka aracılığıyla yükleme yapmış olan müşteriler kampanyadan yararlanamayacak.

Kampanya kapsamında yapacağınız her banka aracılığıyla yükleme karşılığında abonelere 30 gün boyunca geçerli 1 GB data ücretsiz olarak verilir. Hediye verilecek olan interneti 1 ay içinde bitirmezseniz, otomatik olarak silinecektir. Yükleme işlemini yaptıktan sonra abonelere gönderilecek olan bilgilendirme mesajının ardından hediyeyi yurt içinde kullanabilirler.

İnternet hediyesinden ne kadar haklarının kaldığını öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek kalan haklarınızı öğrenebilirsiniz. Kampanyada verilen, internet hakkının 3G Şebekesinde üst hız limiti 63 Mbps, 4G Şebekesinde 100 Mbps hızında olacaktır.

Turkcell Ziraat Bankası Mobil Aylık 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya 06.08.2018 – 30.11.2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Ziraat Mobil veya İnternet Bankacılığından, ATM’lerden ya da çağrı merkezi yardımıyla TL veya paket satın alacak olan Bireysel Hazırkart abonelerine 1 GB aylık bedava internet otomatik olarak tanımlanacaktır.
  • Faturasız müşterilerin faydalanabileceği bir kampanyadır.
  • Verilen hediye ile ilgili %80 ve %100’e geldiğinde kullanım bilgilendirmeleri sms ile yapılmaktadır.

Bu kampanyanın yanında kullanabileceğiniz BiP, Salla Kazan, Hesabım, Dergilik ve Yaani gibi uygulamalarla verilen hediyeler için Turkcell Bedava internet kategorisinde yer alan kampanyalara bakmanızı öneririm.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap