Bedava İnternet Paketi

Turkcell Zonguldak’a Özel İki Kat Bedava internet Kampanyası

26.09.2018
Turkcell Zonguldak’a Özel İki Kat Bedava internet Kampanyası

Turkcell Sürpriz Nokta kampanyası ile Zonguldak’a Özel İki Kat hediye İnternet fırsatını kaçırma. Eğer sende Zonguldak’ta isen bu kampanyadan hiç bir ücret ödemeden faydalanabilirsin. Sürpriz Nokta kampanyasının nasıl çalıştığını biliyorsunuzdur. Bu kampanya Zonguldak’a özel 2 kat daha fazla internet kazandırıyor.

  • Eğer farklı bir ilde bulunuyorsanız yine Sürpriz Nokta kampanyasından yararlanabiliyorsunuz. Buna benzer diğer hediye kampanyaları için Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret et.

Turkcell Zonguldak Sürpriz Nokta Bedava internet Kampanyası

SIM kartı ile telefonu 4.5G uyumlu olan ve BiP Keşfet’ten Sürpriz Nokta’yı takip eden Zonguldaklılar internet paketlerini ikiye katlıyor! Üstelik Zonguldak’ta Sürpriz Noktalar her yerde. Ön ödemeli aboneler paket yüklemesi yaptıkları taktirde kampanyaya katılabilirler. BiP uygulaması üzerinden kampanya katılımı yaptıkları anda hatlarında tanımlı internet paketleri olmasa dahi kampanya süresince alacakları internet paketlerinin içerik miktarı kadar internet ve dijital servis datası, kampanya katılımı gerekmeksizin otomatik olarak hediye edilecektir. Hediye internet paketleri ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir. Paketin ana içeriğinin bitiş tarihinde verilen ücretsiz fayda da otomatik olarak iptal edilir.

Turkcell Zonguldak Kampanyası

Kampanyaya katılım sağlayan faturalı kullanıcılar 31 Aralık 2018 tarihine kadar kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 1 ay / 30 gün geçerli olan paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi data faydası kadar data paketi ve paketlerinin içeriğindeki dijital servislerin data faydası kadar dijital servis datası hediye edilir. Hediye internet faydaları ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir.

Turkcell Zonguldak’a Özel İki Kat Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • 4.5G SIM Kart Katlanan İnternet Kampanyası’na katılan aboneler bu kampanyadan yararlanamazlar.
  • Hâlihazırda 4.5G aboneliği bulunmayan abonelerin Zonguldak’a Özel İki Kat İnternet Kampanyası’na katıldıklarında 4.5G aboneliğini otomatik olarak açılır.
  • SIM kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel faturasız ve faturalı ses hatta sahip olan aboneler, kampanyadan 12 Eylül – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında faydalanabilirler.
  • Kampanyaya katılmak için BiP uygulaması üzerinden keşfet içerisinde “Sürpriz Nokta” servisini Zonguldak ilinden takip edilmesi gerekir.
  • Ayrıca Zonguldak’ta daha fazla Sürpriz Nokta bulunmaktadır, bu sayede bunları da toplayıp oldukça fazla internete sahip olabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap