Bedava İnternet Paketi

Turkcell’den Fiber Esnek Paketi Kampanyası

Turkcell’den Fiber Esnek Paketi Kampanyası

Turkcell Ev interneti bağlatmayı düşünenler bu paket özelliklerine kesinlikle bakmalı! Turkcell Fiber internet’de Adil Kullanım Kotası yok, bunun yerine internetinizden yemeyen uygulamalar var. Üstelik ilk ay 100Mbps hız da yeni aboneliklere hediye. Turkcell Fiber Esnek paketinde aynı fatura ayı dönemi içinde 25GB kullanıma ulaştığınızda sizin ek bir işlem yapmanıza gerek kalmadan 10 TL karşılığında paketiniz bir üst kademeye otomatik olarak geçerek ek 25 GB kullanım hakkına sahip olursunuz. Paketiniz kullandığınız internete göre aynı ay içinde ücreti dahil limitsiz internet kullanımına kadar esner. Bir sonraki ay yine 25GB paketinizle internet kullanmaya başlarsınız. Bu sayede bir nevi kullandığınız kadar internetin ücretini ödersiniz. 100 GB ve üzeri (Limitsiz) internet kullanımı yaparsanız o ay için faturanız 99,90 TL olarak karşınıza çıkacaktır.

Cepten internet kampanyalarını kullanarak sokakta, evde ya da işte ücretsiz internet kullanmak için Turkcell bedava internet kategorisinde yer alan kampanyalardan birine katılabilirsiniz.

İnternetinden Yemeyen Uygulamalar

  • fizy’le müzikleri dinle dinle,
  • TV+ ‘la filmleri, dizileri izle izle,
  • BiP’le konuş konuş,
  • lifebox’la anılarını yükle yedekle,
  • Dergilik’le en iyi dergileri oku internetin bitmesin.

Modem kullanımı dahil ve ücretsiz kurulum

Kurulum ve aktivasyon ücretsizdir ve Modem kullanımı kampanya fiyatına dahildir. Üstelik modemi evinize kadar getirip kurulumu Turkcell tarafından yapılmaktadır.

Kampanyaya Nasıl Katılırım ?

Turkcell Superonline müşteri hizmetlerini arayarak 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından satın alabilirsiniz.

Turkcell – Bedavainternetpaketi.com

Paketler

Kampanya 26 Aralık 2018 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

HızAylık Toplam Kullanım Miktarı Aylık Toplam Kampanya Fiyatı*
25 Mbps Esnek Paket25 – 50 GB arası69,90 TL
50 – 75 GB arası79,90 TL 
75 – 100 GB arası89,90 TL 
100 GB ve üzeri  (Limitsiz) 99,90 TL 

Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet aboneleri Turkcell Superonline tarafından sunulmakta olan hediyeli bir cihaz kampanyasından yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden faydalanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile faydalanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap