Bedava İnternet Paketi

Turkcell’liler Tavsiye Ediyor 6 GB Bedava internet Kazanıyor

28.11.2017

Turkcell’liler Tavsiye Ediyor, Kazanıyor! Turkcell 6 GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır ?

Turkcell’liler Tavsiye Ediyor 6 GB Bedava internet Kazanıyor

Turlcell, 6 GB Bedava internet kazanmak her zamanki gibi çok kolay. Kampanyaya katılacak olan müşteriler 6 ay boyunca 1 gb internet hediyesi kazanacaklardır. Böylece toplamda 6 gb hediye internet sahibi olurlar. 2017 yılının en çok önerilen operatörü Turkcell oldu diyebilirim. Bunun sebebi ise BiP, Salla Kazan, Hesabım, Sarı Kutu ve benzeri kampanyaları oldu. Genelde müşterilerinin gözünde pahallı bir operatör olarak görünse de bir çok hediyeyi kullanmanıza da olanak sağlıyor. Faydalanacak olan müşteri türü Faturalı Hat – Yeni Turkcell’liler , Hazır Kart – Yeni Turkcell’liler şeklindedir. Eğer bu kampanyayı yapamadıysanız 10 GB hediye veren Turkcell Bedava internet başlıklı konuyu ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell’liler Tavsiye Ediyor, Kazanıyor – Bedava internet Kampanyası

Turkcell’liler neden başkalarına tavsiye ediyor. Bunun bir çok sebebi olabilir. Örnek verecek olursak; hediyeler, promosyonlar ve içeriğin bolluğu diyebiliriz. Fizy ile müzik dinlemenize olanak sağlanır, TV+ ile canlı tv izleyebiliyorsunuz. Ayrıca BiP uygulaması ile sevdiklerinizle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Bu ve buna benzer bir çok hizmeti bulunan Turkcell müşterilerinin de aklında önemli bir yer kaplıyor. Kampanyaya katılacak olan müşteriler işlem yapmaya başladığında.

Mevcut Turkcell müşterileri kısa numaraya kampanya katılım KODUNU atarak kampanyaya katılır ve bu abonelere 3 promocode iletilir. Müşteriler, bu promocodeları diğer operatördeki yakınları ile paylaşmalıdır. Diğer operatördeki yakınları, numaralarını Turkcell’e taşıdıktan hemen sonra ilk 30 gün içinde promocode’u 2200’a gönderdiklerinde, kampanya katılımları gerçekleşecektir.

Detaylı Kampanya Anlatımı;

 1. Mevcut Turkcell’liler için Tavsiye Kampanyası Yapılışı:
 2. TAVSIYE yazıp 2200’ye mesaj göndererek katılım sağlar.
 3. 3 promosyon kodu gönderimi yapılır.
 4. Promosyon kod’lardan biri numara taşıma ile Turkcell’e geldikten sonra;
 5. Tavsiye eden Turkcell’li faturasız ise; 20 tl üstü paket yüklemelerinde her ay max 1 defa olacak şekilde 6 ay 1 gb internet kazanır.
 6. Tavsiye eden Turkcell’li faturalı ise; 6 ay 1 gb faydası yüklenir.

Not: Aklınıza takılan bir şey olursa müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Turkcell’liler Tavsiye  Edip 6 GB Bedava internet Kazanıyor Kampanyası Nasıl Yapılır ?

 • Turkcell’e tavsiye üzerine gelen abonelerinin, sms ile promocode’u gönderiminden sonra faturalı müşteriler için hem tavsiye eden hem de tavsiye üzerine gelen abonelerin hatlarına 6 ay boyunca ayda 1GB internet hediye olarak yüklenir.
 • Turkcell’e tavsiye üzerine gelen abonelerin, sms ile promocode’u gönderiminden sonra faturasız aboneler için hem tavsiye eden hem de tavsiye üzerine gelen müşterinin 6 ay boyunca 20TL ve üzeri bir paket satın aldıkları aylarda, aylık 1GB ücretsiz internet hakları hatlarına yüklenecektir.
 • Tavsiye eden aboneler için fayda maksimum 1 kere tanımlanacaktır.
 • Faturasız hat kullanan aboneler 6 ayda, ayda bir defa olmak üzere maksimum 6 defa yararlanacaktır.
 • Hediyeler bir sonraki aya devir etmez.
 • Kampanya 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli.
 • Sms ile katılım için;  TAVSIYE yaz 2200’a gönderin.

Bu kampanya ile arkadaşlarınızı Turkcell’e getirirken hediye kazanacaksınız. Ayrıca daha fazla hediye için kampanyalar bulunmakta. 2018 yılında kullanabileceğiniz 10 gb internet paketi için Turkcell Bedava internet 2018 sayfasını kontrol edin. Ayrıca alt kısımda bulunan Facebook’ta Paylaş butonu ile arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Yusuf dedi ki:

  Çok iyi bişey tavsiye ederim

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap