Bedava İnternet Paketi

TürkNet 150 GB Bedava İnternet Kampanyası

28.01.2017
TürkNet 150 GB Bedava İnternet Kampanyası

Merhaba arkadaşlar genelde operatör hizmetleri ile alakalı kampanyalar paylaştık. Bu defa ev interneti konusuna değinmek istiyorum. Açıkçası firmayı hiç kullanmadığımdan önerme veya eksiklerini eleştirme gibi bir çabaya girmeyeceğim. Asıl konu Türk Net AKN bedava internet kampanyası ile alakalı. 150 gb’a kadar süper internet hizmeti verdiğini belirten firma yaptığı 1 ay bedava internet kampanyası ile oldukça göze çarpıyor. Yani Türk Net’e geçenler ilk 1 ay fatura ödemiyor. Müşterilerine Bizde taahhüt yok, aktivasyon için alınan ek ücret yok, sürprizlere yer yok diyen Turk Net sektöre oldukça iddaalı bir giriş yaptı diyebilirim.

Özgür İletişim’e ulaşmak artık çok daha kolay olsun dedik. Fazladan ve gereksiz olan bütün aşamaları ortadan kaldırdık sloganı ile bizleri davet ediyor. Açıkçası ilk 1 ay bedava internet hizmeti vermesi oldukça göz dolduruyor. Fakat bu hizmeti sadece WEB’den yani internet üzerinden başvuru yapan müşterilerine özel olarak sunmuş durumda. Bunun dışında yapılacak başvurularda bu geçerliliğini koruyor mu net bilemiyorum.

Daha Fazla Bilgi;

  • Turk net’ten 3 adımla kredi kartı bilgilerinizi girip başvuru işlemini yapın. İlerleyen dönemde çıkacak olan aylık faturalarınız bu banka kartınız ile ödensin. Faturayı takip etme derdinden tam anlamıyla kurtulun.
  • Başvurunuz ile kendi isminize düzenlenmiş olan gerekli evrakların çıktısını alıp size en yakın kargoyla bize gönderin.
  • Gerek duyulan evraklarınız Türk Net’e ulaştığında yapılması gereken bütün işlemleri sizin yerinize hızlı bir şekilde halledeceklerdir. İşlemler devam ederken konuyla alakalı sürekli bilgilendirmeler tarafınıza yapılacaktır. Böylece en kısa ve güvenli şekilde internet hizmetini almaya başlayın.
  • Gereken işlemler tamamlandığında Türk Net tarafından sizlere SMS ve e-posta ile gönderilecek olan kullanıcı adı ve şifrenizi modeminize girerek ilk ayı ücretsiz internetinizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

     

Konu ile alakalı detaylı bilgiyi ilgili kurumun web sitesinden inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri aracılığı ile yardım alabilirsiniz. Turk Net Müşteri Hizmetleri Numarası ile alacağınız desteklerde paket seçimi, kaç gün içinde internet bağlantısının gerçekleştirileceğini ve ücret bilgilendirmesi alabilirsiniz. Benim evimde internetim bağlı fakat cep telefonunda internetim yetmiyor diyen ziyaretçilerimiz ise sayfanın en alt kısmında yer alan kayan menüler ile kullandıkları operatöre ait en yeni ücretsiz içeriklerden yararlanabilirler. Bunun yanında Turkcell bedava internet isimli yazımıza bakıp bu bilgilere direkt ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Veya dilerseniz Vodafone Bedava İnternet isimli konu başlığı ile Vodafone hattınıza kampanyalar tanımlayabilirsiniz. Ben bu iki operatörü de kullanmıyorum diyenlere Türk Telekom Bedava İnternet bilgilendirme metnini öneririm.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap