Bedava İnternet Paketi

Uçuran 10 GB İnternet Paketi Turkcell

10.03.2019
Uçuran 10 GB İnternet Paketi Turkcell

Turkcell Hazır Kart’ın zengin içerikli kampanyaları arasında en cazip paketlerinden birisi olan “Uçuran 10 GB Paketi” ile aylık 75 TL’ ye sahip olabileceğiniz 10 GB İnternet Paketi sizi bekliyor! Bunun yanında pakete üye olanlara Fizy’ de geçerli 5 GB, Bip’ de geçerli 5 GB internette Turkcell Bedava İnternet hediyesi olarak hattınızda! İşte Uçuran 10 GB Paketi detayları!

Uçuran 10 GB Paketi

Uçuran  10 GB Paketi yan uygulamaları için verilen internet hakları ile birlikte gerçekten uçuran cinsten. Paketin detayları özet olarak şu şekilde:

 Aylık 75 TL ile 10 GB internetin yanında Bip’ te, Fizy’ de ve Dergilik’ te geçerli 5’er GB Bedava İnternet sayesinde Hazır Kartlı olmanın ayrıcalıklarını en uygun fiyata yaşamanın keyfini çıkarmak tabii ki Turkcell’de! işte detaylar:

 • 31 Ocak 2020’ye kadar geçerlidir!
 • Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında uluşturulan Uçuran 10 GB Paketi  tüm Bireysel Hazır Kart‘lı Turkcell abonelerine yöneliktir.
 • Fiyatlar KDV dahil olup ekstra ücretlendirme paket aşımı olmadığı sürece çıkmaz!
 • 20 Eylül 2018 sonrasında Fizy’de geçerli 5GB internet hediye edilir. Fizy uygulamasına özel 5 GB internet sadece yurt içinde geçerlidir. Fizy 5GB hediyesinin bitmesi durumunda başka internet paketiniz bulunmuyorsa internet kullanımları kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
 • Uygulama içerisinden Twitter, Facebook ya da YouTube gibi üçüncü parti uygulamaları kullanılması durumunda standart internet bağlantı ücreti üzerinden ücretlendirilir veya mobil internet paketi varsa paketten düşülür.
 • Dergilik Servisi üyeliği hakkı ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi verilmektedir. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, eğer başka bir internet paketiniz yok ise 1 kpbs hız ile kullanım devam eder.
 • Paket kapsamnıda sunulan internet, konuşma ve mesaj hakları sonraki aya devretmez.
 • 30 günlük paket aboneliği süresince,  Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 4 kere alınabilirken diğer kanallardan alınan paketler sadece 1 kez alınabilir!
 • Paket kapsamında sunulan faydalar br başkasına devredilemez.
 • Paketle sunulan hizmetler yurt içinde geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika ve internet hakları bireysel kullanım içindir. Ticari amaçla kullanılması durumunda yasal takip söz konusudur.

Turkcell Uçuran 10 GB İnternet Paketi Nasıl Kayıt Olurum?

Turkcell Uçuran 10 GB Paketi’ni satın almak “UCURAN 10GB” yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Uçuran 10 GB Paketi’ni Turkcell bayilerinde mevcut POS kanalından nakit ödeme yaparak veyaHesabım uygulamasından giriş yaparak veya Sesli Yanıt Sistemi ile de alabilirsiniz.

Satın alma işleminizi tamamladıktan sonra tarafınıza iletilecek bilgilindirme SMS’ i ile birlikte paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ay sonunda yeterli bakiyeniz varsa paketiniz yenilenir. Turkcell Bayii Nakit Pos kanalından alınan paketler yenilenmez!

Eğer paketinizi iptal etmek istiyorsanız IPTAL UCURAN 10GB yazıp 2200’a göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap