Bedava İnternet Paketi

Vodafone 15 Temmuz Bedava internet Kampanyası

04.07.2018

Vodafone 15 Temmuz Bedava internet kampanyasından faydalanarak bu özel günde hediye sahibi olmak isterseniz buraya bir bakın

Vodafone 15 Temmuz Bedava internet Kampanyası

Vodafone, 15 Temmuz 2018 bedava internet kampanyası ile gsm operatörü kullanıcılarına hediye internet tanımlanacak mı ? 2016 yılında gerçekleştirilen darbe kalkışmasında halk omuz omuza verip bu girişimi önlemişti. İlgili birimler tarafından resmi tatil olarak kabul edilen bu tarih, bu yıl hafta sonuna denk geldiği için tatil ilan edilmemekte. Fakat gelecek yıllar hafta içi olduğu taktirde o gün resmi katil olacaktır.  2018 yılı ile beraber  2. yıl dönümü olan bu üzücü olayı bir daha yaşamamız dileğiyle Vodafone 15 Temmuz hediyesi olarak bu yıl neler verecek onlar hakkında konuşacağız. Operatörler Cumhuriyet bayramı ve buna benzer özel günlerde hediye internet, dakika veya sms gibi paketleri abonelerine sunmakta. Abonelerde hatlarına tanımlanan bu hediyeleri özel günlerde sevdikleri ile iletişim kurarak harcamaktalar. Daha öncesinde de herkesin yararlanması için 5 GB’a kadar hediye internet veren kampanyalarla alakalı bilgiler paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Eğer bu bilgilere ulaşmak isterseniz Vodafone Bedava internet sayfasına bakmanız yeterli olacaktır. Size en uygun hediyelere buradaki bilgileri kullanarak katılabilirsiniz.

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi

Vodafone 15 Temmuzda abonelerine hediye dakika, sms veya internet paketi vereceği ile alakalı net bir açıklama yapmadı. Bu nedenle gelecek hediyenin dakika paketi, sms paketi veya internet paketi olduğuna dair net bilgi veremeyiz. Ayrıca GSM operatörleri bugüne özel bir kampanya çıkarmaya bilir. Bu nedenle yukarıda belirtmiş olduğumuz mavi başlığa dokunup, güncel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Fakat 15 Temmuz’da bir hediye olduğu taktirde Vodafone aboneleri buradan bilgi alabilecek şekilde düzenlenecek.  Vodafone bedava internet 15 Temmuz gecesiyle geçen sene olduğu gibi bu senede bir hediye vermesi aboneler tarafından bekleniyor. Yapılacak olan kampanya’ya katılım Vodafone Yanımda uygulamasından veya otomatik olarak hattınıza tanımlanacak şekilde olacaktır.

Vodafone 15 Temmuz Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır?

  • Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler 15 Temmuz gecesini beklemelidir.
  • Bir kampanya yapıldığı taktirde, buradan bilgilendirme yapılacaktır. Bu nedenle bu sayfayı sürekli takip edip kontrol etmelerinde fayda var.
  • Kampanya ile alakalı bilgi GSM Operatörü tarafından açıklandığı taktirde, facebook sayfamızdan ve buradan sizleri bilgilendireceğiz.
  • Tanımlanacak olan hediye 15 Temmuz günü için geçerlidir, ertesi gün otomatik olarak silinir.
  • Hediye tanımlandığı zaman bunu yurt içinde kullanabileceksiniz, yurt dışı kullanımını kapsamaz.
  • 15 Temmuz 2018 tarihinde kullanabileceğiniz hediyeler için; Vodafone Bedava internet Paketi sayfasına bakın.

Vodafone 15 Temmuz’da yararlanacak diğer kampanyalar

Diğer hediyelerden faydalanarak 15 Temmuz tarihinde internetsiz kalmayın. Belirtmiş olduğumuz gibi Faturalı ve Faturasız müşteriler için Vodafone tarafından sunulan bütün kampanyaları bu sayfada bulabilirsiniz. Hediye paketleri kullanarak ek internet paketlerine ücret ödemeyin. Hediyelerinizi size gelecek olan onay mesajının ardından kullanmayı unutmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap