Bedava İnternet Paketi

Vodafone 2019 Yılı Bedava internet Kampanyaları ile Geldi

02.01.2019
Vodafone 2019 Yılı Bedava internet Kampanyaları ile Geldi

2019 yılı yepyeni Vodafone kampanyaları ile beraber geldi. Faturalı ve Faturasız abonelerin 2019 yılında kullanacağı bir çok bedava internet kampanyası bulunuyor. Bu kampanyalar arasında saatlik, günlük hediyeler, haftalık hediyeler ve son olarak aylık paketler yer alıyor. Bu paketleri kullanarak ek internet paketi almaya gerek kalmadan sosyal medya ve benzeri uygulamalarda kullanım yaparsınız. Hediye olarak verilen internet paketleri yurt içi kullanımlarında geçerli olacaktır.

Yeni yılda kullanabileceğin hediyeleri görmek için hemen Vodafone Bedava internet kategorisine bir bakın.

2019 Vodafone internet Hediyesi

Vodafone müşterilerine 2019 yılına girerken herhangi bir hediye seçeneği sunmadı fakat güncel kampanyaları kullanarak zaten ücretsiz internet alabilirsiniz.

Vodafone uygulamalarını kullanarak bir çok farklı bedava internet kampanyasına katılabilirsiniz. Katılacağınız kampanyanın hattınıza uygun olması gerekir. Örneğin; faturalı hat kullananlar faturasız hat kampanyalarına katılamaz, ya da aktif olmayan hatlar kampanyaya katılım yapamazlar.

Vodafone ücretsiz internet almak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz

Yanımda Uygulamasını yükleyip Bana Ne Var sekmesinde bulunan çarkı çevirerek haftalık 5 GB internet paketine kadar hediye alabilirsiniz.
İnternet Avcıları Uygulaması ile hediye alın; FreeZone’lular bu kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanyadan faydalanmak için Uygulamayı yükleyin, Bit avlayın ve hediye interneti uygulamada bulunan Mağaza kısmından ücretsiz alın.

4,5G Sim Kampanyası ile hediye internet alın

Vodafone mağazalarına gidin, SIM kartınızı 4.5G uyumlu SIM kart ile bedava değiştirin, tarifenize ek 1 ay geçerli 5 GB internet hediye internet sahibi olun. Hediye paketi cihazın ve simkartın 4.5G uyumlu, 4.5G servisinin açık ve 4.5G kapsama alanında olması durumunda 4.5G hızında kullanılır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. omer dedi ki:

  vodafoneLa hayatini yasa

 2. Emircan dedi ki:

  Iyimis

 3. Mehmet dedi ki:

  3 gb internet

 4. Adem dedi ki:

  5gb internetim 4 günde bitti. 2gb aldım 19tl 2 günde bitti 1gb aldım 12 TL 200mb kaldı şu an uygun tarife arıyorum.

 5. Teslime dedi ki:

  Bedava internetleriniz cok az memnun degilm

 6. Yunus emre ulutaş dedi ki:

  Bedava internetleriniz çok olmalı

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap