Bedava İnternet Paketi

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kazan!

06.02.2019
Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kazan!

#seviyoruminterneti hashtagı ile müşteri deneyimlerini sosyal medya hesaplarında gündem yapmayı planlayan ve Türkiye’nin dijitalleşme haritasını çıkarmayı hedefleyen Vodafone, çılgın bir kampanya düzenliyor. Çözeceğiniz basit bir testin ardından 3 GB Vodafone Bedava İnternet Paketi kazanmaya ne dersiniz? Evet testi tamamladıktan sonra 3 GB hediye internet cebinize tamamlanıyor. Peki bu kadar mı?

Tabi ki hayır. seviyoruminterneti.com internet sitesine girerek testi tamamlayan tüm Vodafone müşterileri 5 yıl boyunca geçerli bedava internet paketi kazanma şansını yakalıyor. (5 yıl geçerli toplam 1 Terabyte internet) Ayrıca test sonucunda internet karakterinizi de öğrenmiş oluyorsunuz.

Testi başlattığınızda sesli ve görsel olarak sorular karşınıza çıkmaya başlıyor. 4 seçenekli cevaplar arasından cevabınızı işaretlediğiniz zaman ufak bir yorumla karşı karşıya kalabiliyorsunuz. İlk olarak “İnternetle aran nasıl?” sorusu yöneltiliyor teste katılanlara. Devamında “Bir günün nasıl geçiyor?” sorusu soruluyor. 3. ve 4. sorularda internet alışkanlıklarına dair seçenekler karşınıza çıkarılıyor ve birden fazla seçenek işaretleyebiliyorsunuz.

4. soruyu bitirdiğinizde “İnternet kişiliğini şimdi öğrenebilirsin. Ya da 4 dakika daha teste devam ederek 3 GB internet kazanabilirsin” uyarısı ile karşılaşıyorsunuz. 4 dakika ayırarak 3 GB bedava internet kazanmak elbette daha mantıklı değil mi? Teste devam et dediğinizde ufak bir “kullanım sözleşmesi” karşınıza çıkıyor. Tamam butonuna basarak devam edin ve telefon numaranızı girin. Onay için telefonunuza şifre gelecek. şifreyi girerek teste devam edecek ve test bitiminde 3 GB internet hediye kazanacaksınız.

Ayrıca sosyal medya butonları aracılığı ile bulunduğunuz sayfayı 4. sorudan sonra paylaşırsanız internet karakterinizi de tüm arkadaşlarınıza ilan etmiş oluyorsunuz.

Vodafone #seviyoruminterneti Bedava İnternet Kazanma Nasıl Başvurulur

Tamamen online bir platform üzerinden yapılan bu testi çözmek için Vodeafone tarafından hazırlanan ilgili siteye girmeli ve testi çözmelisiniz.

Seviyorumİnterneti.com 3 GB İnternet Kazanmak İçin Tıklayın!ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Yasin kara dedi ki:

  Coook güzel

 2. vodafonekullanıcısı dedi ki:

  sadece 3GB internet hediye geldi vodafonda internet hediyeleri verilmiyor öylesine yasılıyor herhalde hediye diye çok denedim yazılanlara baktım yaptım yalan yanlış şeyler ilgilenseniz iyi olur☺

 3. Rüstem dedi ki:

  Testi yaptım hatta 3gb kazandiniz dedi hâlâ gelmedi ?

  1. Nurullah ASLAN dedi ki:

   Bununla ilgili Vodafone müşteri hizmetlerine danışmanız gerekmektedir. Bizim denemelerimizde internetimiz anında yüklendi

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap