Bedava İnternet Paketi

30 TL Yükle Haftalık Sosyal Pass internet Kazan

06.11.2018
30 TL Yükle Haftalık Sosyal Pass internet Kazan

Vodafone Sosyal Pass hediyesi ile 1 hafta boyunca Sosyal Uygulamalarda geçerli sınırsız internet kampanyasından yararlanın. Sosyal Pass Paketi Facebook, Twitter ve instagram uygulamalarında geçerli sınırsız kullanım yapmanıza sağlar. Kampanyaya katılacak olan müşterilerin Vodafone’un herhangi bir kara listesinde yer almaması gerekmektedir. Hediye edilen Sosyal Pass paketinin kullanımı yurt içinde yapılmalıdır. Yurt dışında yapacağınız kullanımları kapsamaz. Hediyeye sahip olabilmek için hat statüsünün aktif olması gerekir.

Operatörünüzün farklı hediyeleri için Vodafone Bedava internet kısmında yer alan hediyelere bakın. Abonelerin kazandıkları promosyonlar yalnızca hatlarına özeldir, farklı hat ya da kişilere gönderilemez.

Bana Ne Var 30 TL yükle 1 Haftalık Sosyal Pass Kazan

Vodafone TL yükleme kampanyaları ile aboneler hediye internet, dakika, sms ve Pass paketleri gibi hediyelerden yararlanabilirler. 20 Aralık tarihine kadar Sosyal Pass 1 hafta boyunca Vodafone’dan hediye. Hemen TL yükle tuşuna basıp tek seferde 30 TL yükle, sen ne kadar kullanırsan kullan Facebook, Instagram ve Twitter internetinden yemez.

Vodafone TL Nasıl Yüklenir ?

Cep Merkezlerinden, Vodafone.com.tr adresinden, Yanımda uygulamasından ya da internet bankacılığınızdan TL yükleyebilirsiniz. İnternet üzerinden yükleme yaparken Kredi kartı ya da bankamatik kartınızı kullanabilirsiniz.

Hediye Sosyal Pass Nasıl Yapılır ?

Yukarıda belirtildiği gibi tek seferde 30 TL yükleyen aboneler promosyon olarak verilecek olan Haftalık Sosyal Pass hediyesinden otomatik olarak faydalanabilirler.

  • Kampanyadan 20 Aralık tarihine kadar faydalanabilirsiniz.
  • Hediye paketin tanımlandığına dair bilgilendirme mesajı geldikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Diğer hediye ve kampanyalar nasıl yapılır öğrenmek isterseniz Vodafone Bedava internet sayfasında yer alan bilgileri okuyabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap