Bedava İnternet Paketi

Vodafone 4.5G 2 GB Bedava internet Paketi

29.04.2017
Vodafone 4.5G 2 GB Bedava internet Paketi

Bu yazımız ile 4.5G bedava internet nasıl yapılır ? sorunuzun cevabını yanıtlıyoruz. Türkiye’nin en geniş 4.5G kapsaması  için 4.5G kampanyaları Vodafone’da devam ediyor. Bu kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle 4.5G cihaz ve sim kart kullanıyor olmanız gerekli. 4.5G bildiğiniz gibi 1 Nisan 2017 tarihi itibariyle bütün operatörler tarafınca müşterilerinin kullanımına sunuldu. Abonelerin 4.5G kullanımını arttırmak amacı ile kampanyalarına da kaldığı yerden devam ediyor. Ayrıca ilk bu kapsama alanı çıktığında bir çok operatör abonelerine teşvik amacı ile ücretsiz internet hediyeleri verildi. Peki bu 4.5G neye yarıyor diyecek olursanız; 4.5G kullanan aboneler internet bağlantılarını daha kaliteli bir şekilde kullanabiliyor. Örneğin Youtube ve benzeri sayfalarda video açarken dolmasını beklemenize gerek yok. Çünkü videoyu açmak için tıkladığınız an anında videonun tamamı yüklenir. Müşteri kullanımını çoğaltmak için Vodafone bedava internet hizmeti vererek abonelerin 4.5G kullanım oranını arttırmayı planlıyor. Açıkçası bu durum bir çok kullanıcının işine yarar türden.

4.5G kullanmak ücretli mi ? İlk çıktığından beri yanlış ve kulaktan duyma bilgiler ile bir çok abone bu kapsama alanının ücretli olacağını düşünüyor. Ücretli olan 4.5G değil, sadece 3G’de olduğu gibi internet aşımı yaparsanız faturanıza internet aşım ücreti yansır. Özetle Operatörünüzden gelen bilgilendirme mesajlarını dikkate aldığınız sürece ne aşım ücreti ödersiniz nede buna benzer bir problem yaşarsınız. 4.5G 3G gibi tamamen ücretsiz bir hizmettir. Bunun yanında kullananlara yıl içerisinde 1 ve 1 den fazla 4.5G Bedava internet faydaları verilmektedir.

Vodafone 4.5G 2GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • 1 Nisan 2018 tarihine kadar 4.5G uyumlu cihazı ve de SIM kartı olan 4.5G aboneliği olmayan müşteriler 4.5G yazıp 4545’e ücretsiz Mesaj göndererek hem 4.5G abonesi olur hem de 1 ay geçerli 2 GB ücretsiz internet hediyesini alabilir.
  •  Hediye olarak verilen internet hakkı sadece 4.5G kullanımı için sınırlı değildir, dilerseniz 3G kapsama alanını kullanarak ta internet hediyesine devam edebilirsiniz.
  • İnternet hediyenizi Vodafone’dan gelecek olan Onay bilgilendirme mesajının ardından kullanabilirsiniz.
  • Hediye interneti sadece 30 gün kullanabilirsiniz, devir etme veya durma özelliği yoktur.
  • Hediye hakkınızı yurt içinde kullanabilirsiniz, yurt dışında kullanacağınız internet için geçerli değildir.
  • Kampanyaya katılım yapacak olan müşterilerin 4.5G servisi otomatik olarak aktif hale gelir.
  • Vodafone’dan Supernet 4.5G’li olmayan abone kalmasın diye GB’lar sizlere hediye!
  • Türkiye’nin en geniş 4.5G hizmeti için 4.5G yazıp 4545’e gönderin sizde hediye internetin hemen sahibi olun.

Kampanya yukarıda belirtilen şartları kapsayan aboneler için geçerlidir. Kampanya hakkında detaylı bilgiyi resmi sitede yer alan Kampanyalar kategorisinden bulabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan herhangi bir soru olursa buradan yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap