Bedava İnternet Paketi

Vodafone 4.5G Bulamayana 4.5 GB Bedava internet

19.08.2018

Vodafone 4.5G yoksa 4.5 GB var kampanyası ile hemen ücretsiz internet kazanma fırsatı senin elinde

Vodafone 4.5G Bulamayana 4.5 GB Bedava internet

Vodafone, 4.5G Bulamayana 4.5 GB hediye internet kampanyası ile Vodafone kapsama alanına ne kadar güvendiğini ortaya koyuyor. Bir çok müşteri tarafından memnuniyetle kullanılan operatör bu kampanya ile ne kadar iddaalı olduğunu kanıtlıyor. Şebeke konusunda oldukça fazla kendine güvenen Vodafone 4.5G şebekesinin çekmediği bir yer bulana 4.5 GB bedava internet vereceğini belirtiyor. Kapsama Avı Kampanyası diyebileceğimiz bu fırsat ile sizde şebekenin desteklemediği bir yer biliyorsanız bunu Vodafone’a belirterek hediye internetinizi talep edebilirsiniz. Faturalı ve faturasız mobil hat kullanıcılarının ücretsiz internet kullanmaları için bir çok kampanya paylaşımı yaptık. Bu kampanyalar ile aboneler aylık 5 GB’a kadar hediye alabildi. Bu tür kampanyaları görmek için Vodafone Bedava internet başlığına bir bak.

Bu kampanya ile bir nevi aboneleri aracılığıyla 4.5G çekmeyen yerlere de bu hizmeti götürmeyi planladığını düşünebiliriz. Bütün alanları  tek tek kontrol etmek yerine abonelerin belirttiği yerlerde sinyal gücünü yükselterek, daha iyi bir iletişime olanak sağlayacağını düşünüyoruz. Kampanyaya katılım yapmak için Vodafone Yanımda Uygulamasının cihazınızda yüklü olması gerekiyor. 4.5G olmayan yerleri uygulama üzerinden bildirimde bulunabiliyorsunuz.

Vodafone 4.5G Yoksa 4.5 GB Var Bedava internet Kampanyası

Vodafone kapsama alanına o kadar güveniyor ki olur da 4.5G çekmeyen yer bulursanız 4.5GB hediye ediyor. Kampanya 15 Eylül 2018 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyadan 4.5G aboneleri yararlanabilmektedir. 4.5G kullanmayan aboneler yararlanamayacaktır. 4.5G teknolojisinden, bu teknolojiyi destekleyen cihazlar ve uyumlu SIM kartlar ile yararlanılabilir. 4.5G kapsaması telefon ekranında 4.5G, 4G ya da LTE olarak görünmektedir.

Kampanya ile verilen 4.5GB yalnızca 1 kere alınabilecektir. İnternet kullanımı yurt içinde geçerli olacaktır. Hediye internet paketi içeriği yüklendikten 24 saat sonra müşterinin hediye paketi otomatik olarak iptal olur. Paket tekrar etmez. Paket ile hediye yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

Hediye internetin geldiğine dair resimler;

Vodafone 4.5G Bulamayana 4.5 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 • Vodafone Yanımda Uygulamasına giriş yapın.
 • 4.5G kapsaması olmayan noktaları Vodafone Yanımda uygulaması, ‘4.5G yoksa 4.5GB var’ sekmesine giriş yapıp konumdan işaretleyerek kampanyaya katılabilirsiniz.
 • İşaretlenen yerde 4.5G sinyali bulunmadığı Vodafone Kapsama Haritası üzerinden tespit edildiği taktirde 24 saat geçerli 4.5GB interneti kullanma hakkı kazanabilirsiniz.
 • Hediye internet 24 saat sonunda tamamen silinir.
 • Not; Benim bulunduğum bölgede 4.5G olmasına rağmen hediye internet geldi. Sizlerde deneyebilirsiniz.

***Kampanya sona erdi.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Nimet dedi ki:

  Çekmeyen bir yerde hediye interneti nasıl 24 saat içinde kullanabileceğim

  1. Admin dedi ki:

   4.5G Çekmeyen yerlerde H+, 3G şebekeleri olduğu taktirde kullanabiliyorsunuz. Şebeke ile alakalı büyük sorunlarınızı müşteri hizmetleri aracılığıyla bildirebilirsiniz. Bizler böyle bir kampanya olduğu için bilgilendirmek istedik sadece.

 2. Admin dedi ki:

  Merhaba, bir çok kişi Vodafone şebekesinde sorun yaşadığı ile alakalı yorum yapıyor bunları görebiliyorum. Fakat bu tür şikayetlerinizi müşteri temsilcisi aracılığıyla oluşturmanızı öneririm, zira böylece şikayetler direkt Vodafone’a ulaşmış olur. Ayrıca oluşturduğunuz şikayet kayıtlarına ait kayıt numarasını da alıp daha sonrasında nasıl bir yol izlendiğini öğrenebilirsiniz.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap