Bedava İnternet Paketi

Vodafone 4.5G Hediye 1 GB Bedava internet

03.05.2017
Vodafone 4.5G Hediye 1 GB Bedava internet

Vodafone 4.5G Sim Kart değişikliği 1 GB bedava internet kampanyası ile devam ediyor. 2017 yılının parlayan yıldızı haline gelen 4.5G ile bütün operatörler müşterilerine hediye internet vermeyi ihmal etmedi. Bildiğiniz gibi 1 nisan 2017 tarihi ile 4.5G 1 yaşına girdi. Müşterilerinin hepsinin 4.5G şebekesine geçiş yapıp daha kaliteli bir kullanım yapmasını planlayan Vodafone bunda başarılı da oldu. Öncelikle bütün müşterileri için Yanımda uygulamasından hediyeler verdi. Daha sonrasında ise 4.5G’yi hiç kullanmayan aboneleri içinde ücretsiz internet vermeyi ihmal etmedi. Videoları HD kalitede izleyebilmek için bu şebeke türünü seçmeniz gerekiyor. 4.5G SIM Karta 1GB HEDİYE kampanyası ise şuana kadar 4.5G kullanmayan ve hattı bu özelliği desteklemeyen müşteriler için geçerli. Şimdi hattınızı ücretsiz olarak yenisi ile değiştirebilirsiniz, değişimi yaptıktan sonra ise Vodafone bedava internet faydasından yararlanabilirsiniz. Verilecek olan fayda 1 ay geçerli olacaktır ve süre dolduktan sonra otomatik olarak kendini iptal etme özelliğine sahiptir.

1 Nisan 2018 tarihine kadar SIM kartları 4.5G’ye uygun olmayan müşteriler SIM kart değişimini ücretli veya ücretsiz 4.5G destekleyen sim kart olarak değiştirdiğinde 1 ay geçerli 1GB internet tamamen ücretsiz hediye. Genelde yeni müşteri kampanyaları yapan operatörler bu sayede bizlere, yani mevcut abonelere de yüzünü güldürecek hediyeler veriyor. Bunun yanında sayfamızı sürekli takip ederek operatörünüze ait en güncel kampanyaları kontrol edebileceğinizi de unutmayın. 4.5G bedava 1 gb internet nedir ? Bu kampanya hiç 4.5G’den faydalanmayan aboneler için geçerli olacaktır. Daha öncesinde bu hizmetten faydalanan müşteriler yararlanamazlar.

Vodafone 4.5G SIM Karta 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • 1 Nisan 2018’e kadar bu kampanya geçerlidir.
  • Şuana kadar hiç bu özellikten faydalanmayan aboneler için geçerlidir.
  • Müşteriler hattının değişimini gerçekleştirdikten sonra ücretsiz internet direkt hattınıza yüklenir.
  • Yükleme işlemi gerçekleştikten sonra, size gelecek onay mesajının ardından hediyenizi kullanabileceksiniz.
  • Faydanız 30 gün geçerli olacağından devir etme ve durma özelliğine sahip değildir.
  • Kampanyaya katılacak olan müşteri sayısında herhangi bir kısıtlama veya sınırlama bulunmuyor.
  • Aboneler, 4.5G yazıp 4545’e SMS yollayıp hem 4.5G cihaz ve Sım kartının uyumlu olup olmadığını sorgulayabilir hem de 4.5G aboneliğini açabilir.
  • Hediyenizi aldıktan sonra 3G şebekesinden de bu interneti kullanabilirsiniz.
  • Yükleme gerçekleştikten sonra ilk olarak hediye internet kullanılır.

Kampanya hakkında detaylı bilgiyi Cep Merkezlerinden hattınızı değişirken de edinebilirsiniz. Sayfamızdaki Vodafone Bedava internet kategorisine göz atıp en yeni kampanyalardan ilk siz haberdar olun.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap