Bedava İnternet Paketi

Vodafone 4.5G Red L Tarifesi

08.08.2016
Vodafone 4.5G Red L Tarifesi
vodafone-red-l-tarifesi

Vodafone Red L Tarifesi Ne Kadar ?

Vodafone’un en çok konuşulan tarifelerinden birinin tanıtımını yapmamak olmaz diye düşündüm. En azından çevremdeki bir çok Vodafone kullanıcısı bu tarifeden övgüyle bahsediyor. Tarife ilk çıktığında RED L tarifesi olarak kullanıcılara sunulmuştu 4000 dk 4000 sms 8 gb internet vodafone ve sabit hatlara (ev ve iş telefonları) sınırsız konuşma özelliği bir çok esnaf ve çalışan için oldukça iyi bir özellik olarak görünüyordu. Fakat sonrasında Vodafone bir değişime gitmeye karar vermiş olsa gerek 1 Nisan itibariyle internete yoğunluk verdi. Ve tarife içeriği tamamen değişip 2000 dakika 1000 sms 12 gb internet ve yine sınırsız konuşma özelliğiyle fiyat 89 tl kaldı.

Şimdi amacımız tarifenin fiyatı değil, bu tarife ötekilerden farklı  farkı nedir diye soracak olursanız bu tarife back-up hizmeti, bedava kahve, bir bilet alana bir bilet bedava ve buna benzer bir çok kampanyayı içinde barındırıyor. Örneğin 4.5g RED L tarifesi ile Vodafone TV, SPOTİFY, Güvenli depo, güvenli net, Digitürk Sinema ve Taraftar paketine tamamen ücretsiz mevcut internetten düşüm yaşanacak şekilde sahip olabiliyorsunuz.

Vodafone Premium İçerikler Nasıl Aktif Hale Getirilir ?

Bu tarifeye geçiş yaptıktan sonra bizlere sms bilgilendirmesi geliyor sms ile gelen linke tıklayıp veya RED yazıp 9080’E sms gönderip bu premium içerikleri aktif hale getirebilirsiniz. Ardından içeriklerin uygulamasını android veya ios mağazadan indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Burada ince bir husus var; Sinema paketini seçenler Taraftara geçiş yapamıyor veya Taraftar paketini seçenlerde Sinema Paketine geçiş yapamıyorlar bundan dolayı seçiminizi iyi düşünüp ona göre yapın, diğer özellikler zaten cepte onlarda bir seçim yapmanıza gerek yok.

Red tarifelerini genelde iş adamları veya buna benzer çok konuşma ve internet ihtiyacı duyan kullanıcılar almakta. Bu tarifelerin en güzel yanlarından biri ise yurt dışı görüşmelerini mevcut dakikalar ile yapabiliyorsunuz, fakat geçerli ülkelerden biri olması gerekiyor. Geçerli ülkeleri size özel müşteri temsilcisinden veya vodafone resmi sitesinden kolayca kontrol edebilirsiniz. Vodafone Red Spotify premium içeriği ile milyonlarca şarkıyı kolayca cebinizde dinleyip indirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek husus sizlere gönderilen promosyon kodlarını kaybetmemek oluyor.

Vodafone Red Sinema Kampanyası ile sevdiğinizi sinemaya ücretsiz götürebilirsiniz bu kampanya dahilinde geçerlilik süreci içerisinde belirlenen illerde belirli sinemalarda bir bilet alana bir bilet bedava kampanyası ile bütün filmler cebinizde, vodafone sinema kampanyası yaz tatilinde geçerli mi ? bu konu hakkında vodafone sayfasında herhangi bir bildirim göremedim müşteri hizmetleriyle görüşmeniz gerekebilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap