Bedava İnternet Paketi

Online Mağazaya Özel 6 Ay – 5 GB Hediye internet

12.11.2018
Online Mağazaya Özel 6 Ay – 5 GB Hediye internet

Vodafone Online Mağazaya özel cihaz indirimleri yapıldığı gibi yine Online Mağaza özel hediye internet gibi paketler de hediye edilmekte. Yakın zamanda FreeZone’luların da Online yani internet sitesinden satın alabilecekleri indirimli tarifelerin tanıtımı yapılmıştı. Günümüzde internetin bol kullanılması dolayısıyla operatörler müşterilerine hediye internet kampanyaları yapmakta. Bu kampanyalar bazen TL yüklerken, bazen fatura öderken verilebiliyor. Bu kampanyada ise Yalnızca Vodafone Online Mağaza’ya özel tüm cihazlarda geçerli 6 ay boyunca 5’er GB internet paketi hediyesine sahip olabiliyorsunuz.

Farklı ücretsiz internet kampanyalarına ise Vodafone Bedava internet sayfasındaki güncel fırsatları kullanarak katılabilirsiniz. FreeZone’lular internet avcıları uygulamasını kullanarak daha fazla hediye data paketine sahip olabilirler.

Vodafone Online Mağazaya Özel 30 GB Bedava internet

Bu kampanya ile beraber abonelere 6 ay 5 gb internet yani toplamda 30 GB internet hediye edilmiş olur. Kampanya son katılım tarihi 19 Kasım 2019 olarak belirlenmiş durumda. Kampanya süresi uzatılması durumunda bizlerde buradan tarih bilgisini güncelleyeceğiz.

Kampanyadan yalnızca Vodafone Online Mağaza’dan telefon alan aboneler faydalanabileceklerdir. Herhangi bir cihaz satın almaları durumunda toplam 30 GB cepten ücretsiz internetin sahibi olurlar. Kampanya 6 ay 5 GB interneti eşit bir şekilde tanımlamaktadır. Hediye internetiniz her fatura kesiminde otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

  • Hediye internete sahip olmak için Faturalı bir abone ve hattınız üzerine Online Mağazadan bir cihaz almış olmanız gerekiyor.
  • Farklı bir hediye kampanyadan yararlanmak isterseniz Vodafone Bedava internet hediyesi konusuna bakabilirsiniz.

Vodafone’a ait güncel kampanyaları kullanarak her ay ücretsiz internet alın. Ek paket almanıza gerek kalmadan interneti bol bol kullanın. Bir çok kişinin kullanmış olduğu FreeZone ve mevcut kampanyalar ile her hafta ya da her ay bedava GB alınabilir. Bana Ne Var, İnternet  Avcıları gibi uygulamaları kullanarak hediyenizi alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hediye olarak aldığınız GB’lar yurt içinde geçerlidir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap