Bedava İnternet Paketi

Vodafone %50 Aile indirimi Kampanyası

20.02.2017
Vodafone %50 Aile indirimi Kampanyası

Vodafone 22 milyon aboneli kocaman bir aile. Bu ailede fotoğraf çekmeyi seven büyükler. Oğlunu merak edip sürekli arayan anneler. Ve kardeşlerinin fotoğraflarını beğenmekten mahrum bırakmayan abiler kapsıyor. Vodafone %50 aile indirimi ile sizlerde tarifelerden çok daha kaliteli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Diğer operatörlerin yaptığı indirimlere göre Vodafone’un bu indirimi doğrusu büyük bir nimet oluyor. Hattını bulunduğu operatörden taşımak isteyenler için çıkarılmış mükemmel bir tarife. Aile Kampanyası, 28 Şubat 2017’ye kadar numara taşıma, yeni hat alma ve faturasızdan Faturalıya geçiş işlemi yapan aboneler faydalanabilir. Bu kampanya sadece faturasız hatlar için değil Faturalı hat kullanan müşteriler de faydalanabilecekler. Günümüzün çözüm bulunamayan sorunu haline gelen interneti daha ucuza alın. Biliyoruz ki Vodafone bedava internet paketleri çok işimizi gördü fakat sürekli kampanya yok tarifemizin de ucuz ve interneti bol olması gerek. Bol internet kullanan aboneler Vodafone Red tarifelerinden birini seçebilir.

Vodafone %50 Aile indirimi Nasıl Yapılır ?

Kampanyaya katılmak için Vodafone aktif bireysel abonesi olan ailenizden birinin referans olması durumunda gerçekleşecektir. Yani hali hazırda Vodafone müşterisi olan birinci dereceden bir akrabanızın olması gerekir. % 50 Aile indirimi hakkından faydalanan aboneler farklı kullanıcılara referans olamazlar. Faturasız hat kullanan bir kişi Faturalı hat için referans olamayacaktır. Aile kampanyasından faydalanan herhangi bir müşteriden referans alınarak aile kampanyasına katılan müşteriler fark edildiği zaman kampanya tek taraflı iptal edilecektir.

  • Aynı ailede olma durumu; aynı nüfüs kütüğüne (il, ilçe,mahalle,köy cilt no) ve aile sıra numarasına sahip olma özelliği gerektirir.
  • Kampanya ile birlikte: Akıl Küpü Aile Ekstra Tarifesi için 27 TL, Faturalı Esnek Aile Maksi Tarifesi ve Kamululara Özel 6 GB Aile Paketleri için 20 TL, 4,5G Red 10 ve yeni Red 10 paketleri içinse 35 TL indirim hakkı kazanırsınız.
  • Tarifeye katılan müşterilerin 4.5G servisleri otomatik olarak aktif hale gelir.
  • Bu kampanyaya katılmak için yeni hat alan veya faturalı hatta geçiş yapan müşteriler 1 aylık fatura dönemi, yani ilk fatura kesilmeden hattını iptal edemez veya faturasız hatta geçiş yapamazlar.

Vodafone % 50 Aile indirimi Hangi Tarifeler Alabilir ?

Red Tarifeleri
Akıl Küpü Tarifeler
Esnek Tarifeler
FreeZone Paketleri
Faturasız Tarifeler
Kamululara Özel Tarifeler
Faturasız Aile Xlarge, Faturasız Esnek Aile 2 GB, Faturasız Esnek Aile 3 GB, Akıl Küpü Aile Ekstra, Faturalı Esnek Aile Maksi, İşini Bilen Esnaf Aile Medium, İşini Bilen Esnaf Aile Large, Kamululara Özel 6 GB Aile, 4,5G Red 10, Yeni Red 10  tarifeleri olmak üzere indirimden faydalanabilirsiniz. İndirim ile alakalı detaylı bilgiye Vodafone Cep Merkezleri veya Müşteri hizmetleri aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İndirim süresi bitmeden geçiş yapmak isteyenlerin faydalanması gereken bir kampanya. Ailenize özel %50 ye varan indirimler Vodafone’da.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap