Bedava İnternet Paketi

Vodafone Akıl Küpü 7 GB Tarifesi – 7 GB internet Paketi

06.07.2017

Akıl Küpü 7 GB Tarifesi, Vodafone Faturalı Akıl Küpü Paketleri Nasıl Yapılır ?

Vodafone Akıl Küpü 7 GB Tarifesi – 7 GB internet Paketi

Faturalı paketler müşterilerin talebi üzerine internet bakımından bir adım daha yükseltildi. Diğer operatörlerdeki mevcut faturalı tarifelerin, internet bakımından daha yüksek olduğu bilinmekte. Vodafone’da ise internet bakımından yüksek bir paket kullanabilmek için Red Paketlerinden birine geçiş yapmak gerekiyordu. Fakat aşırı talepler ve diğer operatörleri takip eden Vodafone, Akıl Küpü paketlerinin’de internetini yükseltti. Şuanda Akıl Küpü paketlerinde en fazla 7 gb internet içeriği bulunuyor. Fiyat yeni müşteri, mevcut müşteri ve faturalı hattan faturasız hatta geçiş yapıldığında farklı ücretlere sahip. Tabi ki bu tarifede de dilerseniz durma veya devretme özelliğine sahip olan tarifelerden birini seçebilirsiniz. Durma özelliği eklendiğinde tarifenin fiyatına ek 3 TL yansır. Böylece dakika, sms veya internet paketlerinizden biri bittiğinde aşım yapmazsınız. Bununla birlikte cihazınıza Yanımda uygulamasını yükleyip her hafta doğrudan Bana Ne Var menüsüne giriş yaparak Vodafone Bedava internet ve indirim kampanyalarından yararlanmayı da unutmayın. Kampanya devam ettiği sürece her hafta faydalanabilirsiniz.

Ayrıca Yanımda uygulaması ile hattınızda ne kadar içerik kaldığını, fatura borcunuzu veya güncel fatura bilgilerine de kolayca ulaşabiliyorsunuz. Akıl Küpü 7 GB tarifesini bütün bireysel faturalı hat kullanıcıları kullanabilir. Bu pakete geçiş yaptığınız taktirde ileri tarihli veya anlık işlem yapabilirsiniz. Anlık işlem yaptığınızda eğer varsa cayma bedeli, eski tarifenin tam ücreti ve yeni tarifenizin kullandığınız gün kadarının ücreti çıkacak olan fatura ile gelir. Eğer ileri tarihli işlem yaparsanız yine bir cayma bedeliniz varsa faturaya eklenir, ve işlem yapıldıktan sonra kesilecek olan ilk faturanın ardından yeni tarife hattınıza tanımlanır.

Akıl Küpü 7 GB Tarifesi Nasıl Yapılır ? Fiyatı Nedir ?

  • Tarifenin 1000 dakika her yöne, 1000 sms her yöne ve 7 gb internet kullanım hakkı bulunmaktadır.
  • Fiyatı Yeni Vodafone’lular ve Faturasız hattan faturalı’ya geçişlerde 39 TL’dir.
  • Mevcut Aboneler ise yine devreden pakete 44 TL karşılığında geçiş yapabilir.
  • Eğer Vodafone müşterisi değilseniz en yakın Vodafone Cep Merkezine uğrayarak hemen hat taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizi iletirken eğer bu tarifeyi kullanmak istiyorsanız bunu da belirtmeniz gerekiyor.
  • Hali hazırda Vodafone Faturalı hat kullanıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Akıl Küpü Paketlerine göz atıp size en uygun tarife seçimini yapabilirsiniz. Bu arada bu paketin yurt dışı arama özelliği bulunmuyor. Eğer Türkiye’den farklı bir ülkeyi aramanız gerekiyorsa ek bir paket almanız veya ek ücret ödemeniz gerekiyor.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap