Bedava İnternet Paketi

Vodafone Akıl Küpü L Tarifesi – 2 GB internet Paketli

31.03.2017
Vodafone Akıl Küpü L Tarifesi – 2 GB internet Paketli

Vodafone Akıl Küpü Paketleri, faturalı hat müşterileri arasında oldukça fazla talep gören tarifeler arasında ilk sırada diyebiliriz. Vodafone’lu Anne, Babalar bazen çocukları için bu paketleri seçerken, bazende kendi kullanımları için bu paketleri seçiyor. Akıl küpü paketlerinin en iyi özelliği ise durma ve devretme özelliğinin bulunması. Bazı kullanıcılar ise akıllı cihaz alacakları zaman bu paketlerden birini seçiyor. Paketten sadece yeni aboneler faydalanabilir. Bu paketlerin yanında Vodafone bedava internet kampanyalarına da özen gösterdiği sürece internet içeriği de bir çok kullanıcısı için yeterli olacaktır.

Paketin güzel yanlarını saydık şimdi ise bazı eksikliklerini eleştirelim. Paketin az interneti olması bir çok aboneyi ek paket alımına yönlendiriyor. Fakat Akıl Küpü tarifelerini alan müşteriler genelde az internet kullanan kişiler oluyor. İnterneti bol paket isteyenler genelde Vodafone RED paketlerine yöneliyor. Özetle eleştirilecek pek bir yanı yok. Paketin ek bir özelliğine daha gelecek olursak Devreden paketten Durma özelliği olan paketlere sadece 3 TL farkla geçiş yapılabiliyor.

Vodafone Duran Akıl Küpü L Tarifesi

Duran Paketler nedir, ne işe yarar, nasıl yapılır ?

Duran paket tarifenizin dakikası, sms’i veya interneti bittiği taktirde otomatik olarak bu 3 öğenin kullanımını durdurur. Ek bir paket almadan iletişime bir süre ara vermek zorunda kalırsınız. Bu paketi genelde aileler çocuklarının kullanımını sınırlamak için veya aşım sağlamayı sevmeyen aboneler kullanmakta. Ayrıca duran paketler devreden paketlere göre 3 TL daha pahallı olurlar. Duran paket sahibi olmak için tarife değişimi yaparken müşteri temsilcisine veya bayi görevlisine belirtmeniz yeterlidir.

Vodafone Devreden Akıl Küpü L Tarifesi

Devreden paketlerde ise bu ay kalan dakika, sms ve interneti bir sonraki aya devir etme özelliği bulunmaktadır. Örneğin 3 ay birden devir etme işlemi bulunmamaktadır, sadece takip eden ay devir eder. Örnek verecek olursak 1.5 gb bu aydan internetiniz kaldı ve yeni fatura dönemine girdiniz, paketinizin 2 gb internet hakkı varsa 3.5 GB internet kullanabilirsiniz.

Vodafone Akıl Küpü L Tarifesi  İçeriği

750 dakika, 1000 sms, 2 gb internet içeriğine sahip olursunuz.

Fiyatı: Yeni Vodafonelular için : 23 TL , duran paket olursa 26 TL’dir.

Akıl küpü tarifeleri hakkında detaylı bilgiye Vodafone Cep ve Çağrı merkezi yardımı ile kolayca ulaşın. Ayrıca bu konuyu yakın dostlarınızla paylaşıp tarifeden haberleri olmasını sağlayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap