Bedava İnternet Paketi

Vodafone Altın Kulüp Kadınlara Özel Tarifeler Kampanyalar

05.03.2019
Vodafone Altın Kulüp Kadınlara Özel Tarifeler Kampanyalar

Ev kadınlarına özel tarifeler ve kampanyalardan oluşan ” Altın Kulüp ” birbirinden cazip tarife ve kampanya fırsatları ile üyelerini memnun etmeye yönelik vaatler veriyor. Ev kadınlarına özel kampanya haberlerini, özel indirimleri ve Vodafone Bedava İnternet Paketi kampanyalarını anlık olarak takip eedbilmek için yapmanız gereken ” Yanımda ” uygulamasından veya Vodafone sitesinden “Altın Kulübü” ne üye olmak!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ nün yaklaşmasıyla kadınlara özel bir kampanya oluşturan Vodafone, Altın Kulüp tanıtım sayfasında şu ifadelere yer vermektedir;

Vodafone, Bir gün değil her gün Önce Kadın diyerek, kadınlara hem iletişim ihtiyaçlarına yönelik ürünler hem de ekonomiye katılım ve girişimcilik fırsatlarından faydalanabilecekleri servis ve projeler sunmaktadır.

Vodafone Altın Kulüp

Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri

Tarifelerin haricinde bir çok avantajı ev kadınlarına yönelik hazırlayan Vodafone, özellikle ekonomik ve avantajlı paketler peşinde olan ev kadınlarına yönelik 2 farklı paket oluşturmuş. Altın Mini ve Altın Fırsat tarife paketleri.

Vodafone Kadınlara Özel Altın Fırsat Paketi

Altın Fırsat Paketi 1 GB internet paketi ile beraber 500 DK her yöne konuşma ve 100 SMS her yöne haklarını Aylık 21 TL gibi bir ücretle sunmaktadır. Tabii ki altın kulüp üyelerine bol konuşturma vaat eden Vodafone, sürpriz olarak gün içerisinde 12:00 ile 16:00 arası Vodafone’ lularla ücretsiz konuşma imkanı veriyor. Hediye İnternek Paketi olarak ise Facebook, Twitter ve İnstagram sosyal medya uygulamalarında geçerli hediye 1 GB internet paketi kadınlara özel!

Vodafone Kadınlara Özel Altın Mini Paketi

Bu pakette ise 1 TL fiyat farkı bulunmakla beraber aylık 2 GB internet paketi, her yöne 1000 SMS ve 500 DK konuşma imkanı sunuyor. Ayrıca diğer altın pakette olduğu gibi gün içerisinde saat 12:00 ile 16:00 arası Vodafone’ lularla konuşma ücretsiz doya doya konuşun diye. Facebook, Twitter ve İnstagram sosyal medya uygulamalarında geçerli 1 GB bedava internet ise sosyal medyasız yapamam diyen tüm kadınlara aynı şekilde Vodafone’ nun hediyesi.

Vodafone, Kadınlara Özel Altın Tarifelerinde Tüm Altın Kulüp Üyelerine Gün İçerisinde 12:00 – 16:00 Arası Tüm Vodafone’ lularla Ücretsiz Konuşma ve 1 GB Bedava İnternet Paketi Hediyesini 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sebebiyle Tüm Kadınlara Hediye Ediyor!

Altın Kulüp Üyelerine Özel Diğer Avantajlar!

Vodafone Altın Kulüp sayesinde popüler markaların altından farksız fısatları Vodafone’lu kadınları bekliyor. İşte o avantajlardan bazıları:

Bu avantajlı paketlerin yanında hepsi birbirinden popüler olan ve ekseriyetle kadınlara hitap eden markaların Altın Kulüp üyelerine özel olan indirim ve kampanyaları ise şu şekilde:

  • E-bebek’te indirimlere ek olarak %10 indirim!
  • Goldmasterhome.com‘da tüm ürünlerde %55 indirim ve ücretsiz kargo!
  • Arzum’ da Vodafone Altın Kulüp’e özel arzum.com.tr’de geçerli %45 indirim!
  • Poriohome.com‘da tüm ürünlerde %40 indirim ve ücretsiz kargo!
  • Altın Kulüp’e Özel Kahve Dünyası‘ndan Ücretsiz Kahve!
  • Koton.com‘da 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim!

Vodafone Altın Kulüpe Nasıl Kaydolurum?

-Eğer bir Vodafone abonesi iseniz hemen cep telefonunuzdan ALTIN KULUP yazıp 7000‘e ücretsiz SMS yollayarak hemen üye olabilirsiniz

-Ayrıca Vodafone Yanımda Uygulaması‘ nı indirerek avantaj cepte menüsüne girin ve Altın Kulüp’ ü seçerek üye olabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap