Bedava İnternet Paketi

Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası

Fatura Aşımının Telafisi Olur mu? diye sormayın. Vodafone’ da herşey mümkün. Sunduğu bir çok hizmetle müşteri memnuniyeti çıtasını daima yukarı taşıyan Vodafone, Fatura Aşım Telafisi Kampanyası ile mobil operatör dünyasında bomba etkisi yaratan bir ilke daha imza atmayı hedefliyor.

Vodafone, Son 2 fatura döneminizin en az birinde dakika, SMS veya internet aşımınız mevcutsa (yurt içi) , Vodafone Yanımda uygulamasında görebileceğiniz size özel tekliflerden herhangi birini kabul etmeniz durumunda, aşım gerçekleştirdiğiniz tutarın 50 TL’ye kadarını iade ediyor. İşte kampanyanın tüm detayları!

Vodafone Aşım Telafisi Nasıl Yapılır?

Öncelikle Vodafone müşterisiyseniz bu kampanyadan yararlanmak için ve aşım telafisi yapmak için “Yanımda” uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

Eğer hala “Yanımda” kullanıcısı değilseniz hemen uygulama marketlerine girerek “Vodafone Yanımda” yazın ve çıkan uygulamayı indirin. Böylelikle Vodafona teklif, kampanya ve avantajlarını daha yakından takip edebilir, hattınızla ilgili bir çok işlemi tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz!

 • Aşım Telafisi Kampanyası için yapmanız gereken “Vodafone Yanımda” uygulamasında yer alan “Bana Ne Var?” sekmesine tıklayarak Aşım Telafisi Kampanyası kapsamında size sunulacak olan tarife, ek paket veya kampanyalardan bir tanesini kabul etmek.
 • Kampanyaya katılmanız durumunda son iki aylık faturanızda yer alan SMS, DK veya GB aşımlarından en fazla 50 TL’ye kadar olan tutarınızı iade alabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için numra taşıma, yeni hat alma, faturasızdan faturalıya geçme yoluyla veya halihazırda mevcut Vodafone bireysel faturalı kullanıcısı olmanız gerekmektedir.
 • Son ödeme tarihi geçmiş faturası veya ödenmemiş faturası bulunan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz!
 • Kampanyaya katılım sadece “Vodafone Yanımda” uygulaması üzerinden olacaktır.
 • En az bir faturanın kesilmiş olan müşteri olmanız gerekmektedir.
 • Kampanyadan 6 ayda 1 kere yararlanabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için Vodafone Kurumsal güvenlik Birimi tarafından belirlenen “Kara Liste” de yer almamanız gerekmektedir. (siciliniz düzgün olmalı)
 • Kampanya sadece yurt içi faydalarda yapılan aşımlar için geçerlidir.
 • Eğer son 2 ayda kesilen faturalarınızın ikisinde de aşım mevcutsa yüksek olanı iade edilir.
 • İlgili faturanızda yaptığınız aşım 50 TL’ye denk veya fazla ise tarafınıza iade edilecek tutar 50 TL olup, eğer az ise aşım tutarı kadar tarafınıza iade edilecektir.
 • Yurt içi kademeli aşım ve standart aşım ile yapılan yurt içi dakika, SMS ve internet aşımları ile yurt içi Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konuşma Aşımm Paketi, Avantajlı SMS Aşım Paketi, Avantajlı İnternet Aşım Paketi, Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi, Avantajlı Aşım SMS Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım Konuşma Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım SMS Paketi kapsamında yapılan kullanımlar Aşım Telafisi Kampanyası kapsamında iade edilebilir.
 • 1 den fazla hattınız varsa tüm hatlarınız için ayrı ayrı kampanyaya katılabilirsiniz.

Özet olarak detaylarını sunduğumuz “Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası” ile ilgili tüm sorularınızı yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Kampanyanın cazip kısmı, eğer aşımınız varsa size özel sunulan tekliflerden en uygun olanını bile kabul etmeniz durumunda hem aldığınız paket/tarifeyi kullanıyor hemde önceki faturanızda bulunan aşımınızı telafi edebiliyorsunuz!

Vodafone Hediye İnternet 2019 başlıklı yazımıza tıklayarak en güncel Vodafone Bedava İnternet paketlerine göz atabilirsiniz.

bedavainternetpaketi.com


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap