Bedava İnternet Paketi

Vodafone Bedava Spotify Premium Üyelik 3 Ay Hediye

27.02.2018

Vodafone Spotify Premium üyeliği 3 Ay hediye. Vodafone Spotify’ı daha önce kullanmadıysanız bu özellikten faydalanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Spotify Premium Üyelik 3 Ay Hediye

Vodafone, hediye internet dakika gibi kampanyaların yanında ücretli uygulamaları da hediye etmeye başladı. Milyonlarca şarkıyı bir arada bulacağınız Spotify üyeliği Vodafone’dan hediye. Uygulama içinde milyonlarca müzik arasından istediğinizi, istediğiniz zaman ve reklamsız, doya doya dinleyin diye Spotify Premium kampanyası geri döndü. Bir çok kişi Youtube’dan sevdiği şarkıları dinlerken sürekli reklamlarla karşılaşmakta. Bu reklamlar bazen kısa süreli olsa da, çoğu zaman can sıkıcı bir şekilde uzun oluyor. Uzun olmasının yanında reklam bitene kadar kapatamıyoruz. Bu durumlardan sıkılan ve hızlı bir şekilde istediği müziği bulmak isteyenler Spotify kullanıyor. Spotify ile sevdiğiniz müziklere anında ulaşabilirsiniz. Sürekli yeni internet kampanyalarını 4.5G hediyelerini Vodafone Bedava internet konumuzda sizler için güncel tutmaktayız. Spotify kampanyasını da ilgi duyan müzik severler için paylaşmak istedik.

Vodafone Spotify Üyeliği Kampanyası

Spotify, Milyonlarca yerli ve yabancı şarkıyı cep telefonunuza sığdıran, dünyanın önde gelen müzik uygulamalarından biridir. Spotify Premium üyeliği ile ayda sadece 13.99TL’ye şarkı gönderme, şarkı listesi yapma, reklamsız müzik dinleme, kendi zevkinize uygun şarkıların önerilmesi, çevrimdışı müzik dinleme gibi bir çok benzersiz özelliğe sahip olabilirsiniz. Spotify üyeliğinizi dilerseniz cep telefonunda, ister bilgisayarda, veya tablette yani istediğiniz her ortamda uygulamayı yükleyip üyeliğinize giriş yaparak kullanabilirsiniz. Kurumsal abonelerin Spotify Premium tekliflerinden faydalanmaları için Vodafone Mobil Ödeme özelliklerinin aktif olması gerekir.

Faturasız aboneler ayda 13,99 TL ücretle Vodafone Mobil Ödeme ile Spotify Premium aboneliğinden yararlanabilirler. Aylık ücret mevcut bakiyelerinden düşecektir. TL bakiyesi yetersiz olan aboneler TL yükledikten sonra isterlerse aynı adımları izleyerek üyeliklerini başlatabilir. Spotify Premium üyeliği devredilemez, paraya çevrilemez, başka bir Spotify Premium üyeliği ile değiştirilemez veya birleştirme gibi işlemler yapılamaz. İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri kullanılan paket limitinden düşer.

Vodafone Spotify Premium Üyelik 3 Ay Hediye Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya, 13.11.2017-13.11.2018 tarihleri arasında katılım yapacak olan aboneler için geçerlidir.
  • 3 aylık hediye Spotify Premium üyeliğinden daha önceden Spotify Premium kullanmamış tüm bireysel ve kurumsal faturalı müşteriler faydalanabilir.
  • Hediyeden faydalanmak isteyen aboneler SPOTIFY yazıp 5800’a ücretsiz SMS gönderdiklerinde, kendilerine gelecek olan bağlantıdaki yönlendirmeleri takip ederek aktivasyonlarını aktif etmelidir.
  • 3 aylık ücretsiz üyelik gelecek olan onay mesajının ardından başlar.
  • 3 aylık ücretsiz dönem bittikten sonra abone üyeliği iptal etmediği takdirde, Spotify Premium üyeliği aylık 13,99 TL olarak Vodafone Mobil Ödeme üzerinden cep telefonu faturasına yansıtılacak şekilde devam eder. Kampanyanın bitiminde ücretlendirilmeden önce aboneler SMS ile bilgilendirilir. Servisi kullanmak istemeyen aboneler IPTAL yazıp 5800’a göndererek iptal edebilirler.

Spotify’ın internetimden yememesi için ne yapmalıyım?

  1. Vodafone Müzik Pass paketi ile Spotify kullanımlarınız internetinizden düşmez.
  2. Müzik Pass, Red 10, Red 15 ve Red 20 tarifelerinde ücretsiz yer almaktadır ve otomatik olarak tanımlanır. Bu tarifelerden birine geçiş yaparak Müzik Pass’e hemen sahip olabilirsiniz.
  3. Diğer Red tarifelerinden birini kullanmaktaysanız MUZIKPASS yazıp 3636’ya gönderip ayda sadece 6 TL’ye Müzik Pass’e sahip olabilirsiniz.
  4. Eğer Vodafone Red paketi kullanmıyorsanız PASSM yazıp 3636‘ya göndererek tarifenize ek ayda sadece 9 TL’ye Müzik Pass’e ek paketini satın alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap