Bedava İnternet Paketi

Vodafone Benim Pass’im Tarifesi – Sınırsız internet

17.10.2018
Vodafone Benim Pass’im Tarifesi – Sınırsız internet

Vodafone Benim Pass‘im paketi son 30 gün içinde hattını taşıyarak ya da yeni hat alarak Vodafone’a gelen abonelerle, faturasızdan faturalıya son 30 gün içinde geçmiş olan faturalı bireysel abonelerin faydalanacağı bir tarifedir. Tarifenin kampanyasız fiyatı 119 TL, kampanyalı fiyatı ise 89 TL/ay olarak ücretlendirilir. Bu tarifenin en çok dikkat çeken özelliği ise seçeceğiniz 3 adet uygulamada sınırsız internet kullanabilirsiniz. Günümüzde internet kullanımı bu kadar bolken Vodafone’un çıkarmış olduğu bu tarife interneti bol kullananlar için oldukça uygun.

Vodafone’a ait kampanyalara katılarak hediye internet almak için Vodafone Bedava internet hediyelerin bulunduğu sayfayı ziyaret et.

Vodafone Benim Pass’im Paketi

Paket içinde 10 GB her yöne internet, Vodafone ve sabit hatlarla (ev telefonları ile) sınırsız konuşma ve 250 adet SMS hakkı bulunuyor. 250 adet SMS hakkınızı dilerseniz MMS hakkı olarak kullanabilirsiniz. Whatsapp, Call+, Messenger, Spotify, Youtube, İzlesene, Facebook, Twitter, Karnaval yada instagram uygulamalarından 3’ünü seçip 10 gb internetinden yemeden sınırsız kullanabilirsiniz.

Tarife kapsamında bulunan internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde faturanıza ek ücret olarak yansır.

Vodafone Pass Sınırsız internet

Seçeceğiniz 3 uygulamada geçerli sınırsız internet özelliği ile interneti doya doya kullanın. Sınırsız özelliği örneğin; Youtube uygulamasını seçerseniz, Youtube’ta izleyeceğiniz videolar tarifenizde bulunan 10 gb internetten yemez. Böylece dilediğiniz gibi seçmiş olduğunuz 3 uygulamada interneti sınırsız kullanabilirsiniz.

Vodafone Benim Pass’im Tarifesi Nasıl Yapılır ?

Tarifeye geçiş işlemi yukarıda da belirttiğimiz gibi yeni faturalı aboneler içindir.

Faturalı hatta geçiş ya da yeni hat, hat taşıma işlemi yaparken Vodafone çalışanlarına Benim Pass’im isimli pakete geçmek istediğinizi belirtirseniz gerekli işlemler yapılır.
Vodafone Tıklayın Gelelim özelliği ile resmi sayfadan bildirim oluşturup hat taşıma işlemi için talepte bulunabilirsiniz. Bu sayede Vodafone çalışanları en kısa sürede belirttiğiniz adrese gelip hat taşıma işlemini gerçekleştirir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap