Bedava İnternet Paketi

Vodafone Biriktiren Uyumlu Tarifeler ile internet Kampanyası

22.09.2017

Vodafone Faturalı Uyumlu Devreden Uyumlu Tarife ve Biriktiren Uyumlu Tarifeler ile kullanmadığınız paket içeriklerini biriktirin.

Vodafone Biriktiren Uyumlu Tarifeler ile internet Kampanyası

Vodafone Tarifeleri arasına bir yenisi eklendi. Duran, Devreden faturalı paketler bunun yanı sıra doldurma özelliği olan faturasız paketler ile müşterilerinin gönlünde taht kurmuştu. Son zamanlarda çıkardığı tarifeler belki de şuana kadar çıkmış en iyi özelliklere sahip paketler diyebilirim. Tabi bu durum kişiden kişiye farklılık gösterebilir. İnternet reklamlarında ve Tv reklamlarında Biriktiren Uyumlu Tarifeler ile karşılaşmışsınızdır. Fakat reklamlar hızlı bir şekilde geçtiğinden kafanız karışmış olabilir. Bizler alt kısımda bu paketler hakkında sizin için detaylı bir şekilde açıklama yaptık. Bu tür paylaşımların da yapılmasını istiyorsanız alt kısımdaki beğen butonuna tıklayabilir, bağlantıyı sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz. En son promosyon kampanyalarını içeren Vodafone Bedava internet yazımızı okuyarak, sizde her hafta bir birinden güzel hediyelere sahip olabilirsiniz.

Bir çok kişi sosyalleşmek için interneti kullanıyor. Sesli ve kameralı görüşmelerde de internetin kullanıldığı bir çoğumuz tarafından bilinmekte. Uyumlu Tarifeleree geçin, siz tarifenize değil, tarifeniz size uysun! Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezi, SMS, IVR, Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile geçebileceğiniz bu tarifeler tam size göre. Biriktiren uyumlu paketleri 3 fatura dönemi boyunca kalan içeriğinizi devir eder ve böylece, bir ay kullanmadığınız içerikleri bir sonraki ay da kullanma fırsatı sunar. Uyumlu Tarifeler, Devreden, Biriktiren ve Duran olmak üzere 3 farklı hizmet vermektedir.

Uyumlu Tarifelerin Genel Özelliği;
Biriktiren Tarifelerde; Devreden bu haklar 3 fatura dönemi boyunca kullanılabilir. 3. fatura dönemi sonunda ise kullanmadığınız dakika, sms ve internet hakları hattınızdan silinir. Biriktirme özelliği + 1 tl ile pakete eklenebilir.
Devreden Tarifelerde; Devreden haklarınız bir sonraki ay fatura dönemi sonuna kadar kullanmadığınız takdirde otomatik olarak silinecektir.
Durma özelliği +3 tl karşılığında pakete eklenir.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu Tarifeler

Devreden Uyumlu 1 Tarifesi – Devreden Uyumlu 2 Tarifesi ve son olarak Devreden Uyumlu 3 Tarifesi aşağıdaki içeriklere sahiptir.

Vodafone Faturalı Biriktiren Uyumlu Tarifeler

Biriktiren Uyumlu 1, Biriktiren Uyumlu 2 ve Biriktiren Uyumlu 3, Biriktiren Uyumlu 5 Tarifesi, Biriktiren Uyumlu 6 Tarifelerinin içerikleri aşağıdaki gibidir.

Tarifenizde ne kadar hakkınız kaldığınız Yanımda Uygulaması, 7000 ücretsiz sesli yanıt sistemi ve OZET yazıp 7000’e ücretsiz mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bunun yanında biriken tarifenizde birikmiş olan içerikleri sorgulamak için ise;  OZET BIRIKENyazıp 7000’e kısa sms gönderin. Tarifelerin fiyatları üst kısımda bulunan görsellerde belirtildiği gibidir. Paket hakkında genel bilgiler yukarıda yazıldığı şekildedir. Devreden Uyumlu ve Biriktiren Uyumlu paketlere geçiş yapmadan önce müşteri hizmetleri veya cep merkezi ile iletişime geçip bütün bilgileri edinebilir, ayrıca işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kampanyalardan sürekli bilgi edinmek istiyorsanız Vodafone Bedava internet kategorimizi ziyaret edin. Sayfamızda yazılan bu makale bilgilendirme amaçlıdır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap