Bedava İnternet Paketi

Vodafone Bittikçe Dolan Large Tarifesi Nasıl Yapılır / İptal Edilir

08.11.2016
Vodafone Bittikçe Dolan Large Tarifesi Nasıl Yapılır / İptal Edilir

Vodafone Bittikçe Dolan L Tarifesi ile Her Yöne 750 dk, 1000 SMS, ve 3GB internet sadece 32 TL karşılığında faturasız tarifeler içerisinde en çok internet veren tarifelerden biri bu tarife. Tarife çıkalı bir kaç ay oldu ve bazı kuralları bulunuyor örneğin bu tarifeye 26 yaş altı kullanıcılar geçiş yapamıyorlar. İlk gördüğümde garipsemiştim fakat neden böyle bir kural koymuşlar hala anlamış değilim.

Bu tarife hakkında bilgi verecek olursak öncelikle Vodafone Faturasız Tarifeler içerisinde özel bir yeri var 3 gb internet veriyor arkadaş özel olacak tabi. Ek olarak doldurma özelliği bulunan tarifeler arasında yer alıyor, kontrol ettiğimde sadece dk ve sms buna ek olarak interneti ayrı ayrı doldurmayı öğrenebildim. Tarife diğer tarifeler gibi sadece yurtiçi kullanımlar için geçerli yurt dışı kullanımlarda ek paketler almanız gerekecek.

Vodafone Bittikçe Dolan Large Tarifesi Nasıl Yapılır ? bittikce-dolan-large-tarifesi
Tarifeden yalnızca son 30 gün içerisinde Vodafone’a numarasını taşımış aboneler faydalanabilir.  Tarifeye geçmek için BDLARGE yazıp 7000’e ücretsiz sms gönderebilirsiniz.   Ayrıca bu tarife hakkında Vodafone Hatlarinizdan 542’yi, diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’yi arayarak Müşteri Hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.  Ek uyarı:  Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone’dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

Tarife İçeriğ ve fiyatı:
 Her yöne  750 Dakika, 1000 sms ve 3 gb internet
Fiyatı: 32 TL dir.

Tarife Nasıl Doldurulur:
Dakika için; DOLDUR 750DK yazıp 7000’e, Sms için DOLDUR 1000SMS yazıp , internet için ise DOLDUR 3GB yazıp yine 7000’e ücretsiz sms göndermeniz olacak. Tarifeyi tam doldurmak 15 tl karşılığında gerçekleşiyor bunun için DOLDUR BDLARGE 7000 e sms göndermeniz yeterli.
Bedava internet paketi sayfamızda paylaştığımız Vodafone Bedava İnternet Paketi yazımızı okuyup Vodafone’da hediyeleri hemen alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap