Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu


Vodafone Bittikçe Dolan Large Tarifesi Nasıl Yapılır / İptal Edilir

Vodafone Bittikçe Dolan Large Tarifesi Nasıl Yapılır / İptal Edilir

Vodafone Bittikçe Dolan L Tarifesi ile Her Yöne 750 dk, 1000 SMS, ve 3GB internet sadece 32 TL karşılığında faturasız tarifeler içerisinde en çok internet veren tarifelerden biri bu tarife. Tarife çıkalı bir kaç ay oldu ve bazı kuralları bulunuyor örneğin bu tarifeye 26 yaş altı kullanıcılar geçiş yapamıyorlar. İlk gördüğümde garipsemiştim fakat neden böyle bir kural koymuşlar hala anlamış değilim.

Bu tarife hakkında bilgi verecek olursak öncelikle Vodafone Faturasız Tarifeler içerisinde özel bir yeri var 3 gb internet veriyor arkadaş özel olacak tabi. Ek olarak doldurma özelliği bulunan tarifeler arasında yer alıyor, kontrol ettiğimde sadece dk ve sms buna ek olarak interneti ayrı ayrı doldurmayı öğrenebildim. Tarife diğer tarifeler gibi sadece yurtiçi kullanımlar için geçerli yurt dışı kullanımlarda ek paketler almanız gerekecek.

Vodafone Bittikçe Dolan Large Tarifesi Nasıl Yapılır ? bittikce-dolan-large-tarifesi
Tarifeden yalnızca son 30 gün içerisinde Vodafone’a numarasını taşımış aboneler faydalanabilir.  Tarifeye geçmek için BDLARGE yazıp 7000’e ücretsiz sms gönderebilirsiniz.   Ayrıca bu tarife hakkında Vodafone Hatlarinizdan 542’yi, diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’yi arayarak Müşteri Hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.  Ek uyarı:  Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone’dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

Tarife İçeriğ ve fiyatı:
 Her yöne  750 Dakika, 1000 sms ve 3 gb internet
Fiyatı: 32 TL dir.

Tarife Nasıl Doldurulur:
Dakika için; DOLDUR 750DK yazıp 7000’e, Sms için DOLDUR 1000SMS yazıp , internet için ise DOLDUR 3GB yazıp yine 7000’e ücretsiz sms göndermeniz olacak. Tarifeyi tam doldurmak 15 tl karşılığında gerçekleşiyor bunun için DOLDUR BDLARGE 7000 e sms göndermeniz yeterli.
Bedava internet paketi sayfamızda paylaştığımız Vodafone Bedava İnternet Paketi yazımızı okuyup Vodafone’da hediyeleri hemen alabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ