Bedava İnternet Paketi

Vodafone Bittikçe Dolan Medium Tarifesi

06.08.2016
Vodafone Bittikçe Dolan Medium Tarifesi

Vodafone Faturasız tarifeler ile alakalı paylaşımlara devam ediyoruz, öncelikle bu tarife ilk çıktığı zamanlar fiyat bakımından 22TL ile ücret talep ediliyordu fakat yeni fiyatı 27 tl olmuş durumda. Tarife ile alakalı net özellikleri sayacak olursak paket kullanabileceğiniz 750DK 1000SMS 2 GB internet veriyor, kullanım diğer tarifelerde olduğu gibi 30 gün geçerli. Yani paket tanımlandıktan sonra hepsini kullansanız’da kullanmasanız’da paket tamamen içerik bakımından siliniyor. Paketi aylık dönem içerisinde sadece 1 defa alabiliyorsunuz ay içerisinde tekrar silip tanımlama gibi bir özelliği bulunmuyor, hatta bu tarifeden çıkış yaparsanız eğer tekrar alamıyorsunuz bundan dolayı çıkış yapmanızı talep edemem çünkü vodafone mevcut faturasız paketler arasında 750 dk özelliği bulunan farklı tarife yok. Bir çok kişi tarafından Bittikçe Dolan M Tarifesi olarak bilinen tarifenizin aylık ücreti aylık 27 TL olup, 30 gün sonunda hattınızda yeterli TL olması durumunda paket tekrar otomatik yenilenir.
vodafone-bittikce-dolan-medium-tarifesi

Vodafone Faturasızlar için mükemmel bir kampanya !  Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internet barındıran Bittikçe Dolan Medium tarifesi ayda sadece 27TL karşılığında.

Tarifenizdeki dakikaları ve interneti OZET yazıp 7000’e ücretsiz göndererek anlık olarak sorgulayabilirsiniz.

Bu tarifeye sadece hattını Vodafone’a Taşıyanlar 30 günlük süre içerisinde geçiş yapabilirler. Eğer daha öncesinde vodafone’dan hattınızı farklı bir operatöre taşıdıysanız 90 gün o operatörde kalmanız gerekiyor, aksi taktirde hattınızı vodafone’a taşısanız dahi bu tarifeye geçiş yapamıyorsunuz. Tarifeye geçmek için BDMedium yazıp 7000’e ücretsiz sms gönderebilirsiniz veya 542 müşteri temsilcisi aracılığıyla’da bu tarifeye geçiş yapabiliyorsunuz. Ama tavsiyem taşıma işlemini yaparken bayi’ye bu tarifeyi istediğinizi söylemeniz sizin için daha faydalı olacaktır.

Paket içeriği sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir, yurtdışı kullanımlarında ücrete tabii tutulursunuz. Tarife içeriği bittikten sonra kullanıma devam ederseniz aramanın dakikasi 60/krş  – sms adeti 60/krş – internetin her bir 10kb/15krş olarak ücretlendirilecektir.

Paket Avantajları Nelerdir ?

Paketin avantajı doldurma özelliği olması, yani tarifedeki herhangi bir içerik bittiğinde çok kısa bir sms gönderip hemen onu doldurabilirsiniz. Örnek verecek olursak internetiniz mi bitti hemen DOLDUR 2GB yazıp 7000’e sms gönderdiğinizde tarife içeriği bitiş gününe kadar geçerli 2gb internet 10 tl karşılığında hattınıza tanımlanmış oluyor size gelecek onay mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap