Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu


Vodafone Bittikçe Dolan Small 500 dk, 1000 SMS, 1GB Tarifesi

Vodafone Bittikçe Dolan Small 500 dk, 1000 SMS, 1GB Tarifesi

Vodafone’dan yepyeni bir kampanya hattını vodafone’a taşıyanlar yaşadı ! Vodafone Bittikçe Dolan S Small Tarifesi aylık ücreti 22 TL , 30 gün sonunda sim kartınızda yeterince TL bakiyesi olduğunda otomatik olarak içerik kendini yeniler ve kullanıma onay mesajının ardından kaldığınız yerden devam edersiniz.

bittikce-dolan-small-tarifesi

 Tarife içeriği bittikten sonra Standart tarife ücreti :

Yurtiçi her yöne konuşmanın Dakikası: 60 kr/dk

Yurtiçi sms : 60 Kr/adet,

Yurtdışı sms: 75kr/adet

MMS gönderimi: 80kr/adet

Hattınızı eğer vodafone’a taşımadıysanız şimdi tam zamanı,

Sizede en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğrayıp hattınızı Vodafone’a taşıyın.

Tarifeden sadece hattını vodafone’a taşıyan kullanıcılar 30 gün içerisinde bu tarifeye geçiş hakkından  faydalanabilir.  Ayrıca bu tarifeye sms yoluyla geçiş yapmak için BDSMALL yazıp 7000’e ücretsiz sms gönderimi yapmanız yeterli olacaktır..

 

Tarife Özelliği: 

Bittikçe Dolan paketinin en güzel özelliği internet, dakika veya SMS’i tek tek 10TL karşılığında, tüm tarife içeriğini ise 15TL’ye istediğinizde yeniden doldura biliyorsunuz.doldur

Vodafone Hatlarinizdan 542’yi, diger operatörlerden ve Sabit hatlardan ise 0 (542) 542 00 00 numarasını arayarak bu tarifeden daha detaylı bilgi alabilirsiniz ama o arkadaşlarda zaten sizlere bu bilgiyi aktaracaktır.

Önemli not: Örneğin hattını vodafone’dan Turkcell e taşıyan bir kullanıcının bu tarifeden faydalanabilmesi için Turkcell’de veya diğer bir operatörde en az 90 gün kullanım sağlamış olması gerekiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ