Bedava İnternet Paketi

Vodafone Cepte Wifi 20 GB internet Paketi

Vodafone Cepte Wifi 20 GB internet Paketi

Hepimiz evdeyken wifi ile interneti doya doya kullanıyoruz. Bunu neden dışarıdayken de yapmayalım ? Vodafone Cepte WiFi paketleri ile dilediğiniz yerden internet kullanabilirsiniz. En yüksek paket olan 20 gb internet paketini dilerseniz mobil cihazınızdan, veya bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz. Cepte Wifi aboneliğiniz ile size verilen cihazı kullanarak wifi alanınızı yanınızda taşıyabileceksiniz. Teknolojinin durmaksızın gelişmesi ile operatörler de teknolojinin müşterilerine en faydalı olacak şekilde hizmetler veriyor. Bağlantı sağladıktan sonra WPA2 şifreleme sistemi sayesinde internet bağlantınızı sadece siz ve şifrenizi verdiğiniz kişiler kullanabilecek. Böylece istemediğiniz hiç kimse internetinizden yararlanamaz. Bunun yanı sıra normal hattınızda kullanabileceğiniz Vodafone bedava internet paketi isimli yazımızı okuyarak en yeni fırsatları görebilirsiniz. Bu kampanyaları mobil hatlarınız için kullanabilirsiniz.

Vodafone Cepte Wifi 20 Gb internet paketi ile dilerseniz cihazınızda internet ile oynanan oyunları oynayabilir. Youtube ve benzeri video uygulamalarından videolar izleyebilirsiniz. Ayrıca mevcut internette yapabildiğiniz herşeyi Cepte Wifi ile yapabilirsiniz. Vodafone Cepte Wi-Fi 20 gb internet paketine 24 ay kontrat yaparak sahip olabilirsiniz. Kampanya kapsamındaki internet haklarına abone olmak için hattınızın sese kapalı, interenete açık olması gerekiyor. Yani sadece internet kullanımına açık olan hattınızdan bu paketi kullanabilirsiniz. Kampanya 24 ay kontrat yapan abonelere özeldir. Faturasız hat kullanıcıları veya mevcut faturalı 3 lü paket kullanan aboneler yararlanamaz.  Cepte Wifi paketleri arasında en yüksek paket 20 GB olan pakettir. Alt paketten üst pakete geçiş yapma hakkınız da bulunuyor.

Cepte Wifi Cihaz Özellikleri

Vodafone Cepte Wifi 20 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Bu pakete sahip olmak için Vodafone Cep Merkezlerinden yardım alabilirsiniz.
  • Pakete geçiş için SMS yöntemi bulunmamaktadır.
  • Paket kapsamında verilen internet haklarınız yurt içinde geçerlidir yurt dışı kullanımlarında ek ücret ödersiniz.
  • Mevcut internetiniz bittikten sonra kullanacağınız her 1 gb internet 9 tl olarak faturanıza eklenir.
  • Vodafone 4.5G, 3G ve 2G/Edge kapsamaları coğrafi duruma bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.
  • Cepte Wifi kullanımınız için verilen cihaz 4.5G uyumlu olacaktır.
  • Paketteki internet haklarınızı farklı hatlara transfer edemezsiniz.
  • Bu paket faturalı bir tarife olduğundan faturanız çıktıktan sonra ödeme yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde hat kısıtlanır ve internet kullanamazsınız. Ayrıca hattınız kısıtlandığı taktirde gelecek ay çıkacak olan faturanıza kısıtlama açma ücreti de yansır.
  • Kullanım için verilen cihazın ağırlığı 100 gramdır. Boyut olarak 96x59x12.3mm boyutundadır.

Vodafone Cepte Wifi paketleri ile alakalı hiç açıklama olmadığından bu bilgilendirmeler paylaşıldı. Detaylı bilgiler için yetkili kişilerden destek almanız önerilir. Sayfamızda yer alan bilgiler yüzeysel bilgilerdir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap