Bedava İnternet Paketi

2019 Vodafone Cihaz Kampanyası Puan Sorgulama / Öğrenme

Merhaba Vodafone kullanıcıları bu konumuzda sizlere vodafone puan sorgulaması nasıl yapılır ve buna benzer bir çok bilgiyi aynı anda paylaşmak isterim. Öncelikle puan sorgulama işlemi vodafone cep merkezlerinden yapılmakta, cep merkezlerinde çıkacak olan puan bilgisi ile alabileceğiniz cihazlar tek tek size sayılır. Genelde en pahallı cihazdan tanıtım yapılır diyebilirim. Peki ben cep merkezine gitmeden nasıl telefon (cihaz) kampanya puan sorgulaması yapabilirim diye soracak olursanız açıkçası müşteri temsilcileri göremediklerini fakat ödenen faturalara bakarak yaklaşık hangi cihazları alabileceğinizi söyleyebiliyor fakat bu arkadaşlar’da net göremediğinden dolayı garanti puanınız şu kadar diyemiyor.

Şimdi diğer konulardan biri ise Vodafone Puan Biriktirme olayı oluyor, biliyorsunuz ki puan olmadan cihaz almak imkansız. Peki puan nasıl artar; hızlı bir artış sağlamak için fiyat bakımından ve içerik bakımından zengin bir tarifeyi kullanmanız önerilir, örnek olarak Vodafone Red Tarifeleri diyebiliriz. Vodafone Cihaz Puanları yükseldikçe alabileceğiniz cihaz marka ve modelleri de yükseliyor tabi ki. Örneğin şuan en gözde cihazlar İphone 6s Plus 64 gb veya 16gb olmak üzere diyebilirim, biliyorsunuz ki iphone çıkardığı son cihazlar bir çok kullanıcıya yine en iyi olduğunu kanıtladı diyebiliriz. Şunu da hatırlatmakta fayda var Vodafone Telefon Puanları ile cihaz almak için faturalı hat olma zorunluluğu bulunuyor, çünkü ödemeler taksitlendirildiği için böyle bir yol izlenmek zorunda. Açıkçası kontörlü hattan cihaz veren bir operatör’de yok zaten.

Vodafone Cihaz Kampanyası Katılım Şartları 2019 Taahhütnamesi

Sonuç olarak vodafone’da puan ile telefon almak için üst kısımdaki adımlardan  faydalanabilirsiniz. Peki puanım nasıl yükselir diye bilgi verdik ve neden puan görünmüyor, neden puan yükselmiyor? sorularına’da cevap vermek gerekir. Örneğin hatlarınızdan herhangi biri Yasal Takip yani icralık duruma gelmiş durumdaysa ( bu durum uzun süreli gecikmiş fatura kaynaklı bir durumdur ) operatörler haklı olarak sizlere herhangi bir cihaz vermiyorlar. Mevcut yasal takip yani borçlarınızın ödemesini toplu bir şekilde yaptıktan maksimum 30 gün sonra puanlarınız sisteme yansır ve sizlerde cihaz kampanyasından oldukça kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Kafanıza şöyle bir soru; vodafone cihaz kampanyası ne zaman bitiyor gibi bir soru takıldıysa şunu’da şöyle açıklayabilirim; pek biteceğe benzemiyor.

Cihaz Kampanyası Yapılırken Neler Yapılır ?

Uygun bir tarife seçimi yapılır öncelikler.
Ardından 12 / 24  ve 36 aylık  olmak üzere taksit seçeneklerinden biri seçilir.
Yeni tarifeye giriş hemen veya fatura kesildikten sonra aktif hale gelecek şekilde yapılır.
Sonrasında ilk faturayla beraber cihaz taksiti ödemeye başlarsınız.

Vodafone Cihaz Kampanyası Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Puan Sorgula : Size Uygun Alabileceğiniz Cihazları Buradan kontrol edebilirsiniz. Linkteki sayfaya yani Vodafone / Telefonlar sayfasına girin. Ardndan sağ alt kısımda çıkan :

Tarifenize ek ödeme ile
alabileceğiniz ürünleri görebilmek için Giriş Yapın”

butonuna tıklayarak numaranızı girin. sizi karşılayan sayfada puanınıza uygun alabileceğiniz cihazları görebilirsiniz!

Bedava internet paketi sayfamızda paylaştığımız Vodafone Bedava İnternet Paketi yazımızı okuyup Vodafone’da hediyeleri hemen alabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. çağrı gönültaş dedi ki:

  puanımı öğrenmek istiyorum

  1. klifem dedi ki:

   Merhaba Sevgili Çağrı,

   https://www.vodafone.com.tr/telefonlar/ buradan sorgulama yapabilirsiniz üye girişi yapıp.

 2. Isak dedi ki:

  Merhaba bir aypon 7plas almak istiyorum fatura üzerine yardımcı olurmusunuz iyi çalışmalar

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap