Bedava İnternet Paketi

Vodafone Dijital Aile Limitsiz Fiber internet Kampanyası

Vodafone Dijital Aile Limitsiz Fiber internet Kampanyası

Vodafone sınırsız ev interneti SuperNet abonelerini bekliyor. Ev interneti bağlarken çoğu müşteri internet kotasına ve hızına dikkat ediyor. Vodafone’da diğer internet sağlayıcılarından farklı olarak aboneleri için limitsiz internet hizmeti vermeye daha erken başladı. Bildiğiniz gibi 2019 yılında Türkiye kotasız internet ile tanışacak. Fakat hala akılları karıştıran bazı sorular var. Tabi bu soruları farklı bir makalemizde sizlerle paylaşacağız. Konumuza dönecek olursak Dijital Aile internet kampanyası ile 100Mbps’ye varan gerçek fiber hızı sizleri bekliyor.
Vodafone Mobil hediye internet kampanyalarını görüntülemek için söz konusu kategoriye girin.

Dijital Aile Sınırsız internet

Kampanya 31/12/2018 tarihine kadar geçerlidir. Dijital Aile internet paketinin hızı 50Mbps’dir. Ayrıca pakette herhangi bir kota ya da sınırlama yoktur. Vodafone internet ile Dijital Aile Limitsiz internet kampanyasına katılım talebinizden sonra ücretsiz kurulumVodafone tarafından gerçekleştirilir. Aylık Modem ücreti 6.90 TL olarak faturanıza yansıtılır. Başvuru yaptıktan sonra maksimum 2 gün içinde internet hizmetiniz bağlanır ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu paketi bulunduğu bölgede fiber alt yapısı bulunan Vodafone aboneleri satın alabilirler.

Üstelik farklı bir operatöre üyeyseniz Vodafone’a geldiğinizde 500 TL’ye kadar cayma bedelini Vodafone karşılamaktadır. Kampanyadan yeni ve halihazırda bir cihaz kampanyasından faydalanmayan mevcut bireysel müşteriler yararlanabilir.

Vodafone SüperNet

Vodafone SüperNet evde internet paketleri hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 542 0 542 telefon numarasını arayabilirsiniz. Bu numaradan bulunduğunuz bölgede fiber alt yapısı olup olmadığını sorgulayabilir satın alabileceğiniz paketleri öğrenebilirsiniz.

Vodafone Eve internet Nasıl Bağlanır ?

Başvurunuzu dilerseniz yukarıda belirtilen numaradan ya da Cep Merkezlerine uğrayarak yapabilirsiniz.

Vodafone Dijital Aile Paket içeriği ve Fiyatı

Sınırsız internet,
50 Mbps internet hızı,
ilk 24 ay 169,90 TLZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap