Bedava İnternet Paketi

Vodafone Dijitale Özel Saçma Güzel Online M Tarifesi

04.11.2018
Vodafone Dijitale Özel Saçma Güzel Online M Tarifesi

Vodafone FreeZone online alımlara özel M tarifesi ile 14 GB internet, sınırsız Whatsapp kullanabilirsiniz. Whatsapp günümüzde dünyada en çok kullanılan uygulamalar arasında birinci sırada yer alıyor. Türk Gsm operatörleri de bu duruma uygun olarak sınırsız Whatsapp olan paket ve tarifeleri müşterilerinin hizmetine sunmakta. Saçma Güzel Online M Tarifesindeki Sınırsız Whatsapp kullanımı yalnızca mesajlaşma özelliği için kullanılabilir. Sesli ve Görüntülü arama yapıldığı taktirde varsa mevcut internet paketinden, eğer tanımlı bir internet yoksa tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Mobil uygulamaları kullanarak her hafta 1 GB hediye almak için Vodafone Bedava internet sayfasında belirtilen adımları yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

FreeZone Saçma Güzel Dijitale Özel Online M Paketi

SaçmaGüzel Online Tarifeler sadece internete özeldir. Yani sadece internetten satın alınabilir. Mağazadan ya da Sms yolu ile satın alınamaz. 14 GB internet içeriği bulunan tarifede yer alan data hakkının 7 GB’ını seçeceğiniz uygulamada kullanabilirsiniz. Saçma Güzel Online M paketine geçiş yapabilmek için FreeZone’lu olmanız gerekir, yani 26 – 7 yaş aralığında olmalısınız. Eğer bu yaş aralığında değilseniz, birinci dereceden akrabanızı; çocuğunuz ya da kardeşinizi kullanıcı olarak tanımlayıp bu pakete geçiş yapabilirsiniz.

Paket İçeriği;

14 GB internet, 7 GB’ı seçeceğin pakette geçerli, 1000 dakika her yöne konuşma ve Sınırsız Whatsapp olarak sunulmakta.

Vodafone FreeZone Saçma Güzel Online M Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Paketi Vodafone resmi sitesinden ya da Yanımda Uygulamasından satın alabilirsiniz.
  • Paketin fiyatı 45TL’dir.
  • Bu kampanya Vodafone sayfasında Tarifeler kategorisinde, Dijitale Özel faturalı tarife olarak hizmet vermektedir.
  • Kampanyadan yeni Vodafone’lular yararlanabilecektir.
  • Mevcut müşteri hediye GB fırsatı için Vodafone Bedava internet başlığına giriş yapabilirsiniz.

Kampanyadan yalnızca yeni Vodafone aboneleri faydalanabilecektir. Kapsamlı bilgi için Müşteri hizmetlerini arayıp aklınıza takılanları sorabilirsiniz. En aşağıdaki kategorileri kullanarak GSM operatörüne ait yeni fırsatlara göz atmayı unutma.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap