Bedava İnternet Paketi

Vodafone Doldur 2 Gb internet Paketi

Vodafone Doldur 2 Gb internet Paketi Nasıl Yapılır – iptal Edilir bilmiyorsan doğru yerdesin.

Vodafone Doldur 2 Gb internet Paketi

Vodafone, faturasız hatlarda bittikçe dolan tarifeler ile bir devir açtı. Ve bu kampanya uzun süreden beri devam ediyor. Kampanyanın amacı ise müşterilerin daha uygun fiyata ek internet, dakika ve sms paketi satın almalaırnı sağlamak. Bunun yanında paketleri yetmiyorsa aynı paketi sadece 15 TL karşılığında tekrardan tarife bitim gününe kadar doldurmalarına yardımcı oluyor. Vodafone Faturasız Tarifelerin bir çoğu bu özelliği destekliyor, yani esnek paket kullansanız dahi bu özellikten yararlanabiliyorsunuz. Çoğu kişi uygun paketlere sahip olsa da bu özelliği kullanmayı bilmiyorlar. Hatta bazı müşteriler operatörlerine ait hediyelerden dahi habersiz. Örneğin diğer gsm firmalarında olduğu gibi Vodafone Bedava internet paketleri de mevcut, bunlara da sayfamızdan ulaşa bilirsiniz.

Sayfamızda kampanya ve paket paylaşılmadığı günlerde, operatörlerin güncel kampanya ve paketleri ayrıca avantajları incelenmektedir. Avantajlı olan ne varsa sayfamızda da paylaşılmaktadır. Bittikçe dolan paketinin özelliklerini biraz açacak olursak; sadece faturasız hat kullanıcıları faydalanabiliyor. Vodafone internet doldurma işlemi için ise hattınızda yeterli TL miktarının olması gerekiyor. Eğer yeterli kontör (TL) yoksa paket o an aktif hale gelmeyecektir. Bununla birlikte paketi satın aldığınızda bu paketin hattınıza tanımlandığına ilişkin mesaj geldikten sonra kullanınız. Doldur 2 gb internet paketine sahip olabilmek için 2 gb interneti olan bir tarifeye sahip olmanız gerekir. Eğer kullanmış olduğunuz mevcut tarife 1 gb veya 3 gb internet içeriyorsa belirtmiş olduğumuz 2 GB internet paketini satın alamazsınız.

Faturasız Doldur 2 GB internet Paketi Nasıl Yapılır – Nasıl İptal Edilir ?

  • Faturasız hat sahibi olmanız gerekmektedir, faturalı aboneler bu özellikten faydalanamaz.
  • Sadece internet paketini doldurduğunuzda hattınızdan 10 TL düşüm gerçekleşir.
  • Bütün paketi doldurmanın fiyatı 15 TL olarak ücretlendirilir.
  • Paketi satın aldığınızda tarife bitim gününe kadar kullanabilirsiniz.
  • Tarife dönemi içerisinde sadece 1 defa yararlanabilirsiniz.
  • DOLDUR 2 GB yazıp 7000’e sms göndererek paketi satın alabilirsiniz.
  • Ayrıca Yanımda uygulamasından da satın alma işlemini hemen gerçekleştirebilirsiniz.
  • İptal işlemi için ek bir sms göndermenize gerek yok, dönem sonunda otomatik olarak iptal duruma gelecektir.
  • Bittikçe Dolan 2GB, Altın 2GB, Altın Fırsat 2GB, Fırsat 2GB, Büyük Altın 2GB, Esnek Fırsat 2GB, Yeni Esnek 2GB, Super 2GB gibi diğer faturasız 2 gb internetli tarife kullanıcıları yukarıdaki işlemi yaparak pakete sahip olur.

Vodafone’un bir çok fırsatla dolu kampanyası bulunuyor. Tabi ki bunların hepsi TV ekranlarında yer almamakta fakat resmi sayfada bu bilgiler paylaşılmakta. Ayrıca bu site de resmi sayfada ki bilgileri sizlerle paylaşmak için detaylı bir anlatım gerçekleştirilmektedir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap