Bedava İnternet Paketi

Vodafone DOLDUR 3GB İnternet Nasıl Yapılır / İptal Edilir

Vodafone DOLDUR 3GB İnternet Nasıl Yapılır / İptal Edilir

Vodafone kullanıcılarının internetlerini yükseltmek için en çok kullandıkları yöntemlerden biri de doldurma işlemi oluyor. Paket içeriğindeki interneti doldurarak kesintisiz internet kullanımına devam edebilmek için sizin de yapmanız gereken adımlar oldukça basit. Şunu belirtmeliyim ki Doldur 3GB ek internet paketi sadece 3gb tarife kullanan kişiler için ve tarifesi aktif olan aboneler için geçerlidir.

Eğer tarifeniz aktif halde değilse ve doldurma işlemi için sms gönderdiyseniz hiç bir işlem gerçekleşmez. Doldurma paketinin amacı kullanıcının paketi bittikten sonra daha az bir ücret ödeyerek aynı içeriklere tarife bitim gününe kadar sahip olmasını sağlamak. Açıkçası bir çok kişi bu işlemi bedava internet olarak ta tanımlıyor fakat öyle bir durum söz konusu değil bu işlem 10 TL olarak ücretlendirilme yansıyacak şekilde gerçekleşmektedir. Peki doldurma işlemini hangi tarifeler yapabilir ? diye soran arkadaşlar için alt kısımda bunu sıralı bir şekilde paylaşmayı tercih ettim.

İnterneti Doldurulan Tarifeler:
Bittikçe Dolan Tarifeler ( Mini, Midi ve Maksi Dahil)
Faturasız Freezone Tarifeleri
Faturasız Esnek Tarifeler
Faturasız Altın Tarifeler
Faturasız Efsane Fırsat Paketleri

Vodafone Doldur 3GB Ek İnternet Paketi Nasıl Yapılır ?

Bu tarifeler ve diğer bütün Vodafone tarifeleri doldurulabiliyor. Esnek tarife kullanıyorum fakat DOLDUR 3GB yazıp sms gönderdiğimde internet gelmiyor veya hatalı mesaj gönderdiniz uyarısı alıyorsanız eğer birde ESNET 3GB yazıp 7000’e sms göndermeyi deneyin esnek tarifelerin bir çoğu bu şekilde doldurulmaktadır. Paket ile alakalı genel kurallar şu şekildedir; Tarifeniz ne zaman başlarsa doldurma işlemini o an itibariyle yaparsınız ve yaptığınızda ise paketin bitimine kaç gün veya saat varsa o an silinir. Kullanmadığınız internet devretmez veya transfer edilemez. Yani paketi aldıktan sonra kullanmanız avantajınıza olacaktır. Paketi alabilmek için mevcut Faturasız 3GB tarife kullanma şartı bulunmaktadır 2GB veya 1GB internet kullanan aboneler DOLDUR 3GB yazıp sms gönderdiğinde hata alacaklardır. Paketi 10 TL karşılığında satın alabilmek için DOLDUR 3GB yazıp 7000‘e sms gönderilmesi gerekmektedir. Paketin tanımlandığına dair onaylama mesajı geldikten sonra kullanım yapabileceksiniz. Peki paketi aldım fakat iptal edemiyorum diyorsanız, zaten aldığınız gibi paketin aktif hale gelmesi gerekir, eğer aktif hale gelmediyse hattınızda yeterli TL yoktur olmadığı için de iptal konumdadır ve yükleme yaptığınızda aynı mesajı göndermeniz gerekecek.

İnternette gezinen genç arkadaşlarımıza özel Vodafone Bedava İnternet Paketleri makalemiz hali hazırda yayımlandı, diğer kampanyalara göz atmak için ise Bedava İnternet Paketi bağlantısını ziyaret edin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. H.buseyin dedi ki:

  Doldur 3Gb tarife süresi boyuncamı kullanılabiliyor

  1. Admin dedi ki:

   Evet, tarifenin biteceği güne kadar geçerlidir.

   1. Sezgin dedi ki:

    Sadece bir defa mi yapabiliyoruz? Doldur paketi bitince tekrar yapabilir miyim?

    1. Admin dedi ki:

     Bir tarife döneminde 1 defa satın alınabilir.

 2. Uğur dedi ki:

  Neyini doldurcam bosaltcam ? Verdiniz internet su gbi gidiyor hale gelen hediye rüzgar ne oldunu anlamıyorum bile soygunmu bu , 2 günde 2 GB internet gidermi ne lan bu benzinle dolarla yarış halindesiniz artık yeter kardesim 14 yıldır wodafon Telsim kullandım yeter , turkseli kazık diyorlar ama alakası yok arkadaşım kullanıyor adam gece gündüz televizyon izler gbi vidiyo izliyor film izliyor gene bitmiyor öteki aya devrediyor , ben fecebookta 3 vidio izliyorum ana bi bakıyorum 500 mg gitmiş bırakın yav ben turkcele geçiyorum hiç değilse yurdumun mali şirketi onlar kazansın.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap