Bedava İnternet Paketi

Vodafone Doldur 4 GB Paketi

Vodafone Doldur 4 GB Paketi

Faturasız hatların kullanabildiği Doldur ek internet paketleri arasında yer alan DOLDUR 4GB paketi ile, 4 GB tarifeye sahip olan aboneler sadece 15 TL karşılığında 4 GB internet satın alabiliyor. Bu paketi satın almadan önce kullanabilmeniz için tarifenizin aktif halde olması gerektiğini unutmayın.

Ücret ödemeden kampanyalardan faydalanarak hediye internet sahibi olmak için Vodafone kategorisine girin.

Vodafone DOLDUR4GB internet Paketi

Faturasız abonelerin yararlanabileceği bir ek pakettir. 15 TL karşılığında 1 ay geçerli 4 GB internet faydasına sahip olmanızı sağlar. Bu paketi tarifeniz aktif haldeyken satın alabilirsiniz. Satın alacağınız 4 GB’lık internet paketi tarifenizin biteceği güne kadar geçerlidir.

Vodafone DOLDUR4GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Tarifeniz aktif durumdayken DOLDUR 4GB yazıp 7000‘e sms göndererek 15 TL karşılığında ek internet paketini satın alabilirsiniz.
  • 2. işlem olarak Vodafone Yanımda Uygulamasından Ek Paket Al menüsüne giriş yaparak paketi alabilirsiniz.
  • Aldığınız paket tarifenin bittiği gün son bulur ve tekrar etmez.
  • Kullanmadığınız haklar devretmez.
  • Satın aldığınız paket yurtiçinde geçerlidir.
  • Bu paketi yalnızca tarifesinde 4 GB internet bulunan Vodafone Faturasız aboneleri satın alabilirler.
  • Doldur paketi bir tarife döneminde sadece 1 defa satın alınabilir.

Yukarıdaki butonları kullanarak kendi operatörünüzün yaptığı kampanyalara katılıp hediyelerden faydalanmayı unutmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap