Bedava İnternet Paketi

Vodafone Doldur 5 GB internet Paketi

Vodafone Doldur 5 GB internet Paketi

Vodafone DOLDUR 5 GB ek internet paketi ile 15 TL karşılığında 5 GB’lık tarifenizi 10 GB’a yükseltebilirsiniz. Doldurma özelliği olan 5 GB internet paketli tarife kullanıyorsanız bu kampanyalı internet paketinden yararlanabilirsiniz. Normalde ek 1 GB internet paketi dahi 15 TL’den daha pahallı. Bunun yerine tarife internetinizi biteceği güne kadar tekrar doldurup daha fazla GB’ı daha uygun fiyata kullanabilirsiniz. Uzun süreden beri Vodafone abonelerinin kullandığı internet bittiğinde doldurma özelliğini kullanıp internetlerini tekrar dolduruyorlar.


Vodafone aboneleri ücretsiz hediyeler alabileceği kampanyalarına Vodafone Bedava internet sayfasından ulaşabilirler.


İçindekiler

Vodafone Doldur 5 GB internet Nasıl Yapılır ?

Faturasız aboneler tarifelerinin internetini çok avantajlı fiyata tekrar doldurabilir. Bu indirimli ek paketten 5 GB internet tarifesi kullanan aboneler faydalanabilirler.

  • Kullandığı tarifede 5 GB internet olan aboneler 15 TL karşılığında 5 GB interneti doldururlar.
  • Paketi satın almak için DOLDUR 5GB yazıp 7000‘e sms gönderebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasından EK PAKET menüsüne giriş yapıp buradan da tarifenizin internetini doldurabilirsiniz.
  • Satın aldığınız ek paket tarifenizin biteceği güne kadar geçerli olacaktır.
  • Eğer çok fazla internet kullanıyorsanız tarifeniz aktif hale geldiği gün satın alabilirsiniz.
  • Vodafone Doldur 5 GB Nasıl iptal edilir ?; Paket tekrar eden bir paket olmadığından geçerlilik süresi dolduğunda silinir.

Vodafone Doldur 5 GB internet Kampanyası

Bu paketi yalnızca Vodafone faturasız bireysel hat kullanıcıları satın alabilirler. Paketinizi ay içinde yalnızca 1 defa doldurabilirsiniz. Tarifenin biteceği güne 2 gün kaldıysa ve siz internetinizi doldurduysanız, 2 gün sonra tarifeniz ile beraber satın aldığınız ek paket içeriği de silinecektir.
Satın alabileceğiniz diğer Doldur paketleri için Vodafone Doldur kategorisini ziyaret edin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap