Bedava İnternet Paketi

Vodafone DOLDUR 6 GB Ek internet

Vodafone DOLDUR 6 GB Ek internet

Vodafone Faturasız ek doldur 6 GB internet paketi ile 1 ay geçerli 6 GB internet paketini 15 TL karşılığında kullanabilirsiniz. Vodafone faturasız hatların faydalanabileceği bu kampanyalı internet paketi ile tarifenizin internetini 2’ye katlaya bilirsiniz. Tarifesinde 6 GB internet olan Vodafone faturasız abonelerinin faydalanabileceği bu ek paket ile müşteriler 12 GB internet kullanabiliyorlar. Normalde ek internet paketleri pahalı olsa da Faturasız hat kullananlar tarifelerini doldur özelliği ile doldurup daha uygun fiyata kullanım yapabiliyorlar.


Vodafone müşterilerinin kullanacağı hediye GB’lar Vodafone Bedava internet başlıklı yazımızda yer alıyor. Bu yazımızı okuyup güncel kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.


Vodafone DOLDUR 6 GB internet Paketi

Tarifesinde 6 GB internet olanlar 15 TL karşılığında 6 GB interneti doldururlar. Satın alacağınız, tarifenin bitiş tarihine kadar geçerlidir. Paket otomatik yenilenmez. Paket sona erdiğinde aldığınız ek pakette otomatik olarak sonlanır.

Doldur 6 GB internet Nasıl Yapılır ?

Size özel Doldur paketlerine Vodafone Yanımda uygulamasının “Ek Paketler” bölümünden ulaşabilirsiniz.

  • Paketi satın almak için DOLDUR 6GB yazıp 7000‘e ücretsiz sms göndererek faydalanabilirsiniz.
  • Paket tarifenin biteceği güne kadar geçerlidir.
  • Paketin fiyatı 15 TL’dir.
  • Ek paketi almak için tarifenizin aktif halde olması gerekir.

Doldur paketini sadece faturasız aboneler satın alabilir. Paket ücretlidir. Fakat fiyat bakımından diğer tarifelere göre daha uygun bir fiyata sahiptir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap