Bedava İnternet Paketi

Vodafone DOLDUR 7 GB internet Paketi

Vodafone DOLDUR 7 GB internet Paketi

Vodafobe faturasız hat kullanıcıları internetleri bittiğinde, tarife bitim gününe kadar interneti tekrar doldurabiliyor. Vodafone doldur paketleri ile uygun fiyata tarifesindeki interneti dolduran aboneler, tarife bitim gününe kadar interneti rahatça kullanabiliyor. Doldur paketleri otomatik olarak iptal olan paketler olduğundan ek bir işlem de gerektirmiyor. Tarife içeriğine göre mevcut internetinizi Vodafone Faturasız da doldurabilirsiniz.

Ücret ödemeden kampanyalardan faydalanarak alabileceğiniz hediye internet için Vodafone Bedava internetkonusunu ziyaret edip resimleri açarak güncel kampanyaları görebilirsiniz.

Vodafone Doldur 7 GB Ek internet Paketi Nasıl Yapılır ?

Kampanyadan tüm bireysel faturasız tarifesi uygun olan müşteriler faydalanabilirler. Doldur Paketleri tarifelere özelleşmişlerdir, tarifenizin interneti ne kadar ise ilgili Doldur Paketi’ni almak için DOLDUR bir boşluk bırakıp tarifenizin internet miktarınızı yazarak sahip olabilirsiniz.

  1. 7 GB internetli bir tarife kullanıyorsanız hemen DOLDUR 7GB yazıp 7000’e sms göndererek satın alabilirsiniz.
  2. Paketin hattınıza tanımlanması için 7GB olan tarifenin aktif olması gerekir.
  3. Vodafone Yanımda uygulamasından Ek Paket Al menüsünden de bu internet paketini satın alabilirsiniz.
  4. DOLDUR 7GB ek internet paketinin fiyatı 20 TL’dir.
  5. Hediye GB fırsatları için Vodafone Bedava internet kategorisini ziyaret et.
  6. Vodafone Doldur 7GB nasıl iptal edilir ? Paket tarifenizin bitim gününde otomatik iptal olur.

Vodafone Doldur 7 GB Ek internet Paketi Hakkında

Hattınızda yeterli TL yoksa DOLDUR paketi aktif hale gelmeyecektir. Ayrıca tarifeniz aktif yani kullanılır durumda değilse yine aktif hale gelmez.
Not: Tarife bitim gününe 1 Gün kala bu paketi yaparsanız, tarifeniz bittiğinde aldığınız internet paketi de son bulur. Kullanmadığınız GB’lar silinir.
Diğer ek paketlere göre doldur paketi ile internetinizi ücretli bir şekilde 2’ye katlarsınız. Eğer interneti çok kullanıyorsanız, aşım yapmak ya da pahalı paket almak yerine tarifeniz ile beraber DOLDUR paketini de satın alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap