Bedava İnternet Paketi

Vodafone Efsane Fırsat Günleri 540 TL İndirim

Vodafone, müşterilerine sunduğu ayrıcalıkların arasına “Vodafone Efsane Fırsat Günleri İndirim Kampanyası“nı da ekleyerek akıllı cihazlarda 540 Tl’ye varan indirimlerini duyurdu. Bir benzeri indirim kampanyalarını diğer operatörlerde de gördüğümüz fırsat kampanyalarının ilkini düzenleyen Vodafone, gerek online mağazasında gerek Vodafone mağazalarında “Efsane Fırsat” yazılı kırmızı etiketli ürünlerinde 540 TL’ye varan indirimler yapıyor.

Efsane Fırsat Günleri indirimi ile sizde hemen bir akıllı cihaz sahibi olmak isterseniz elinizi çabuk tutmalısınız çünkü 10 temmuz günü son gün. Eğer kampanyaya yoğun ilgiden dolayı ekstra bir satış olmazsa 10 Temmuz Çarşamba günü sona erecek olan Vodafone İndirim Kampanyası, ilerleyen tarihlerde yenilenebilir.

Mobil Operatörler müşterilerine sadece data paketleri (SMS, DK, GB) satışı değil aynı zamanda akıllı telefonlardan tutunda her türlü teknolojik cihazın satışını gerçekleştirerek kar oranlarını büyütmeye çalışıyor. Bu anlamda reklam kolaylığını da sonuna kadar kullanabilen mobil operatörler “sarı günler, efsane fırsat günleri” gibi isimlerle bazı özel günler ve zamanlarda büyük indirimler uygulayarak teknolojik cihaz satışlarını katlamayı deniyor. Ve gelen istatistik verilere göre de bunu gayet güzel başarıyorlar.

Vodafone Efsane Fırsat İndirim Kampanyası

Eğer Vodafone faturalı ses hattı müşterisiyseniz sizde diğer operatörlerde olduğu gibi tarifenizin faturasına ek olarak belirlenen taksitlerde cihaz sahibi olabilirsiniz.

Hemen cihazları incelemek için vodafone.com.tr/telefonlar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tarifenize ek olarak alabileceğiniz telefonlarda öncelikle müşteri siciliniz incelenmektedir. Eer ödemeleriniz düzenli ve hakkınızda herhangi bir sıkıntı tespit edilmediyse telefonunuzu taahhüt karşılığı alabilirsiniz.

Vodafone Cihaz Sorgulama / Puan Öğrenme

linkine tıklayarak hemen cihaz alımı için puanınızın yeterli olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz.

bedava internet paketi .com

Bu ön bilgiden sonra dilerseniz resmi web sitesinden dilerseniz herhangi bir Vodafone mağazasından mevcut telefonları inceleyebilirsiniz. Şimdilik 8 adet akıllı cihazda Vodafone efsane fırsat indirimi uygulanmakta. Bunlar:

Huawei Mate 20 Lite , Samsung Galaxy A20 , Huawei Y5 2019 , Vestel Venus E4 , Samsung Galaxy A30 , Samsung Galaxy S10E , Vestel Venus GO , Samsung Galaxy S10 cihazlarıdır. Görüldüğü üzere indirim uygulanan ürünlerin hemen hepsi son dönem satış oranları yüksek olan popüler akıllı cihazlar.

Hangisinde ne oranda indirim uygulanmış aşağıdaki resimden inceleyebilirsiniz:


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap