Bedava İnternet Paketi

Vodafone Enflasyonla Mücadele 3 Ay 1 GB Hediye

20.10.2018
Vodafone Enflasyonla Mücadele 3 Ay 1 GB Hediye

Beklenen Vodafone Enflasyonla Mücadele kampanyası sonunda açıklandı. Turkcell’in ilk adımı attığı kampanyada, Türk Telekom ve Vodafone’dan da Enflasyonla Mücadeleye tam destek için yeni kampanyalar açıklanmaya başlandı. Vodafone’un Enflasyon Kampanyası aboneleri için 3 ay 1 gb hediye internet olarak açıklandı. Müşterilerine 3 ay boyunca 1 gb data paketi hediye edecek olan Vodafone, bu sayede abonelerinin internet kullanımına destekte bulunuyor.

Vodaofne’a ait 1 aylık 2 GB Bedava internet kampanyasından da faydalanmak istiyorsanız Vodafone Bedava internet başlığını ziyaret edip kampanyaya katılabilirsiniz.

  • Benzer bir kampanya olan Turkcell bütün abonelerinin internetini  ikiye katlamıştı, Turkcell Bedava internet yazısında bu kampanyayı görebilirsiniz.

Enflasyonla Mücadele Bedava internet Kampanyası

Vodafone’a yeni hat veya hat taşıma ile gelen abonelere 3 ay boyunca 1 GB internet hediye edilecek.

Kampanyadan Faydalanabilecek Faturalı Tarifeler

Paketten sadece bireysel faturalı olup Uyumlu 3, Uyumlu 5, Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 16, Redli 7 Paketi, Redli 10 Paketi, Redli 15 Paketi, Redli 15 Plus Paketi, Redli 20 Plus Paketi, Benim Passim Paketi, Redli Elite Paketi, Redli Elite Plus Paketi, Kafama Göre 8GB Paketi tarifelerinde bulunan müşteriler faydalanacaktır.

Kampanyadan Faydalanabilecek Faturasız Tarifeler

Faturasız Hesaplı 4 GB, Faturasız Hesaplı 6 GB, Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 14 tarifelerinde geçerli olacaktır. Daha fazla bilgi almak için Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Enflasyonla Mücadele internet Nasıl Yapılır ?

  • Belirtilen koşullara sahip olan aktif bireysel aboneler faydalanacaktır.
  • Faturalı aboneler; DESTEK PAKETI yazıp 7000’e SMS göndererek kampanyaya katılabilir.
    Faturasız aboneler; DESTEK 1GB yazıp 7000’e SMS göndererek kampanyaya katılabilirler.
  • Mevcut aboneler ise var olan kampanyalar için Vodafone Bedava internet sayfasına giriş yapıp hediyeleri görebilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap