Bedava İnternet Paketi

Vodafone Esnek Youtube izlesene Video İnternet Paketi

Vodafone Esnek Youtube izlesene Video İnternet Paketi

Vodafone Esnek Youtube izlesene İnternet Paketi

Müşterileri video izlerken daha ucuza internet kullanabilsin diye Vodafone’da işin kolayı var. Vodafone FreeZone’un uzun zamandan beri kullanılan paketi olan Esnek Youtube – İzlesene internet paketi ile 7 tl karşılığında 1 gb sahibi oluyorsunuz ve bu internet sayesinde video izlerken tarife internetinden düşüm olmuyor. İnternet çağında olduğumuzdan dolayı bu tür paketlerin çıkarılması da oldukça normal. Facebook paketi varsa eğer tabi ki video izleme kanallarında geçerli bir internet paketi de olmalı. Birkaç yıldan beri abonesi olduğumuz Youtube ve izlesene kanallarını’da sürekli takip ediyoruz. Gerek çektikleri Paranormal Olay videoları gerekse oyun ve yemek videoları olmak üzere bir çok videoyu bu iki büyük siteden izlemekteyiz. Bir çoğumuzun tek eğlencesi ise bu kanallar olmuş durumda. Tv programları yerine bu kanal sahiplerini takip edip eğleniyoruz.

Tabi’ki bu paket sadece Genç kullanıcılar için geçerli yani FreeZone özel bir internet paketi. Bir çok kişinin Vodafone bedava internet ihtiyacı duymasının asıl sebebi de video izlerken çok internet tüketip internetsiz kalmaları. İnternetsiz kaldıklarında ise bu tür promosyonlara yönelip araştırmalar yapmaktalar. Vodafone İzlesene – Youtube paketi internet için kullanılabilecek en ideal ve uygun internet paketi açıkçası. Genç kullanıcılar bu internet paketini gördüklerinde çok mutlu olacaklar. Bu paket ile sadece Youtube ve izlesene kanallarından faydalanabilecekler. Alacağınız video paketi ile farklı internet sitelerinde kullanım yapamayacağınızı da hatırlatmak isterim.

Vodafone Esnek Youtube izlesene Video Paketi Nasıl Yapılır – Fiyatı Kaç TL ?

Belirttiğimiz gibi internette gezerken ek olarak video izlerken aldığınız internetin kotasından mb’ların düşer! Böylece Youtube videolarını daha rahat bir şekilde izleyebileceksiniz. Vodafone Youtube paketi ile takipçisi olduğunuz kanalların videosuna dilediğiniz yerde cepten ulaşabileceksiniz. Video izleyecek arkadaşlara önemli bir tavsiye; video kalitesini 360p’ye indirmeleri olacak böylece daha yavaş bir internet tüketimi gerçekleşir. Vodafone FreeZone’lu aboneler bu paketi 7 ve 9 tl olan fiyatlarla satın alabilecekler.

Daha Fazla Bilgi;

  • Faturasız Esnek Tarife Kullanan hatlarda Nasıl Yapılır; ABONE ESNEK VODEO yazıp 3636’ya sms gönderip satın alabilirsiniz.
  • Nasıl İptal Edilir; IPTAL ESNEK VIDEO yazıp 3636’ya sms göndermeniz gerekmektedir.
  • Esnek Tarife kullanmayan Müşteriler; ABONE VIDEO yazıp 7000’e göndermelidir.
  • Paket sadece video izlerken geçerli olacaktır ve transfer edilemeyecek.
  • Bununla beraber yurt içi interneti kullanırken faydalanılabilir.
  • Paket ile alakalı %80 ve %100 bilgi sms’leri tarafınıza gönderilir.

Esnek 1GB, Yeni Esnek 2GB, Esnek 1GB, Esnek 2GB, Esnek, Yeni Esnek, Esnek Mega Üçlü, Esnek Süper, Esnek Fırsat 2GB tarifeleri ile beraber rahatlıkla kullanılabilecek bir ek pakettir. Paket iptal edilmediği sürece her ay tekrarlanır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap