Bedava İnternet Paketi

Vodafone Ev interneti 4 GB Hediye

30.04.2018

Vodafone Ev interneti 4 GB Bedava Cepten internet kampanyasıyla ev interneti kesilirse veya cepten internet kullanmak isterseniz 4 GB Hediye.

Vodafone Ev interneti 4 GB Hediye

Vodafone, Ev interneti SüperNet hizmet kalitesi ile fiber interneti tam tadında yaşatıyor. Uzun süredir Vodafone SüperNet kullanıcısı olarak tamamen memnun olduğumu belirtebilirim. Bunun sebebi belkide bulunduğum yerde fiber internet alt yapısının bulunması olabilir. Adil kullanım kotası bitse dahi internete girebiliyorum. Eğer sizlerde evinize, iş yerinize internet bağlamayı düşünüyorsanız öncelikle müşteri hizmetleri ile görüşüp hizmet kalitesini kontrol edip internet sahibi olabilirsiniz. Son zamanlarda müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunmak için bir çok kampanya yapmakta. Mobil hatlar için yapmış olduğu hediye internet kampanyaları ile bir çok kişi ücretsiz cepten internet sahibi oldu. Bu kampanyalara sizlerde Vodafone Bedava internet sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Hattınızın uygun olduğu kampanyalara katılarak fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Vodafone Fiber internet ve ADSL Paketleri

 1. Mini Eko Paketi: 50 GB adil kullanım kotası, 24MBps limitsiz internet.
 2. Eko Aile Paketi: 50 GB adil kullanım kotasıyla, 50MBps limitsiz internet tarifesi.
 3. Çekirdek Aile Paketi: 100 GB adil kullanım kotası, 50MBps sınırsız internet tarifesi.
 4. Vodafone SüperNet Genç Aile Paketi: 100 GB adil kullanım kotası, 100MBps limitsiz internet.
 5. Genç Mini SüperNet internet Paketi.
 6. Genç Maxi internet tarifesi.
 7. Dijital Aile 25 sınırsız internet tarifesi.

Vodafone SüperNet

Yukarıda belirtilen paketlere Vodafone resmi sayfasından ulaşabilirsiniz. İstediğiniz zaman müşteri hizmetlerini arayarak veya cep merkezlerine giderek bu paketler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Paket içerikleri ve özelliklerinin size uygun olduğunu düşündüğünüz tarifeyi seçerek geçiş yapabilirsiniz. Ücretsiz Anahtar Teslim Kurulum ekibiyle evinizde modem kurulumu gerçekleştirilerek interneti hemen kullanmanız sağlanır.

Ben Vodafone SüperNet kullanıcısıyım hediye nasıl alınıyor diye merak ediyorsanız aşağıdaki nasıl yapılır başlığını okumanızı tavsiye ederim.

Vodafone SüperNet 4 GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır ?

 • Vodafone evde internet kampanyası ile ayda 16 GB internet cebinizde.
 • Ev internetiniz kesildiğinde, elektrik gittiğinde, özetle internetsiz kaldığınızda Günlük 4 GB ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.
 • 1 ay içerisinde 4 defa faydalanabileceğiniz bir kampanyadır.
 • Kampanyaya katılmak için GUNLUK 4GB yazıp 7000‘e SMS gönderin.
 • Gelecek olan onay mesajının ardından kullanabilirsiniz, yurt içinde geçerlidir.
 • Bu fırsattan Vodafone Net aboneliğiniz süresince faydalanabilirsiniz.

WiFi Cebinde Kampanyası

Bu kampanyadan faydalanabilmek için aktif Vodafone Evde internet abonesi olmanız gerekmektedir. Eğer gerekli şartlara sahip değilseniz Mobil hattınız uygun olmadığından Wi-Fi cebinde kampanyasından yararlanamazsınız. Kalan kullanım haklarınızı Vodafone Yanımda uygulamasından veya ÖZET yazıp 7000’e göndererek kontrol edebilirsiniz. Hediye internet bittikten sonra, mevcut tarife internet aşım ücretinden kullanıma devam edersiniz. Ek internet paketiniz varsa bu internetten kullanmaya devam edilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap