Bedava İnternet Paketi

Vodafone Fatura Üzerine Online Akıllı Telefon Al

10.09.2018
Vodafone Fatura Üzerine Online Akıllı Telefon Al

Vodafone fatura üzerine online akıllı telefon al menüsü ile fatura üzerine cihaz almak artık çok kolay. Bildiğiniz gibi Vodafone ve diğer operatörler resmi web sitelerinden telefon satışlarına başlamış durumdalar. Eğer yeterli puanınız varsa faturalı hattınız üzerine dilediğiniz akıllı telefonu satın alabiliyorsunuz. Satın alma işlemi yaparken telefona uygun tarife seçimi yapıyor, ardından telefon almayı onayladığınızda ise cihazınız verdiğiniz adrese kargo ile gönderiliyor. Cihazınızın kargo bilgisi de size verilmekte, ayrıca müşteri hizmetlerini arayıp cihazın durumu ile alakalı bilgi de edinebilirsiniz.

Vodafone fatura üzerine telefon alma işlemlerini tamamlamanız için öncelikle yeterli puana sahip olmanız gerekmektedir. Eğer cihaz alamıyorsanız yeterli puanınız yok demektir. Ne kadar puanınızı olduğunu bilmiyorsanız Vodafone Cihaz Kampanyası Puan Sorgulama isimli yazımız size yardımcı olabilir. Puan biriktirme, puan nasıl birikir ve puan nereden öğrenilir gibi konuları bu başlık altında öğrenebilirsiniz.

Vodafone Fatura Üzerine Telefon Al

Bu işlemi yapmak için öncelikle faturalı hat sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer uzun süredir aklınızda olan ve Vodafone’dan fatura üzerine satın almayı düşündüğünüz bir cihaz varsa, almak için vakit bulamıyorsanız Online Telefon Al menüsünü kullanın. Bu hizmet sayesinde bayiye gitmenize gerek kalmaz, siparişini verirsiniz telefon size gelir.

Listelenen cihazlar son model akıllı telefonlardır. Vodafone Online Telefon Al sayfasında bulabileceğiniz cihaz markaları aşağıdaki gibidir. Satın alabileceğiniz cihazların bazılarını aşağıdaki görsellerde görebilirsiniz.

Vodafone Online Telefon Sipariş Etmek

Vodafone Online Telefon Sipariş Etme

Yukarıda bulunan cihazlar örnek cihazlardır, diğer modelleri en alt kısımda bulunan bağlantıya tıklayarak görebilirsiniz. Cihaz kampanyası hakkında arkadaşlarınızı da haberdar etmek için sosyal medya ve whatsapp’tan paylaşmayı unutmayın.

Cihaz Marka Listesi

 1. Apple
 2. Alcatel
 3. Asus
 4. Casper
 5. General Mobile
 6. Huawei
 7. Kaan
 8. LG
 9. Samsung
 10. Vestel

Vodafone Online Telefon Al Çok Satan Popüler Cihaz Listesi

 • Huawei P20 Lite
 • Apple iPhone 8 Plus
 • General Mobile GM8
 • Samsung Galaxy A6
 • Samsung Galaxy J4

Vodafone Online Telefon Al

Sizde online cihaz satın almak istiyorsanız; https://www.vodafone.com.tr/Cihazlar/index.php buradan işlem yapabilirsiniz. Vodafone’a ait kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız Vodafone Bedava internet bilgi paylaşım sayfasını ziyaret edin.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap