Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu


Vodafone Faturalı 4.5G Red S Tarifesi

Vodafone Faturalı 4.5G Red S Tarifesi

Vodafone Red lilerin en çok kullandığı tarifelerden biri olan 4.5G Red S tarifesi tam size göre. Biliyorsunuz ki en çok internet kullanıyoruz. Öyle ki bunun farkında olan operatörler’de en çok fiyatı ek internet paketlerinde kullanıyorlar. Şuanda red tarifelerine göz atınca sizlerde fark edeceksinizdir EN ÇOK SATAN ibaresini. Hem fiyat bakımından hemde içerik bakımında paket oldukça avantajlı duruyor. Biliyor muydunuz bu tarife içeriğindeki özellikler sadece dakika ile sınırlı değil.

Yurt Dışında kullanım, Yurt Dışını arama ve hattını vodafone’a taşıyan aboneler için Aile indirimi ile sizlerde bu tarifeyi kullanabilirsiniz. Paket içeriğine geçecek olursak 45.G Red S Tarifesi 1000 dk, 1000 sms vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşma ve 6GB internet paketi ile sizlerde kullanıma başlayın. Bu arada paket sadece bunlarla sınırlı değil. Bu paket dahilinde  Vodafone TV, Güvenli Depo, Güvenli Net , Spotify Premium veya Digiturk Play Sinema Paketinden’de tamamen ücretsiz internet paketinden düşecek şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri ve Cep Merkezlerinin verdiği bilgiye göre; Eğer Vodafone akıl küpü tarifelerden birindeyseniz Red S tarifesine anlık geçiş yaptığınızda herhangi bir ceza yansımıyor üst tarifeye geçiş yaptığınız için. Tarife ücreti Normalde 70 tl 1 yıl kalma sözünüze sadece 59 tl karşılığında kullanıma sende başla.Vodafone 4.5G Red S Tarifesi 1000Dk, 1000 Sms 6GB internet 59 TL

Red Tarifeleriyle Yurtdışını Hiçbir Ek Ücret Ödemeden Arayabilirsiniz!

Vodafone küresel gücünü kullanarak Türkiye’de bireysel faturalı tarifelerde bir en büyük adımı atıp bir ilki gerçekleştirdi, Red aboneleri yurt dışında yaşayan arkadaşlarını ve sevdiklerini Türkiye’deymiş gibi arayabiliyorlar.  Hem bu işlem için ekstradan bir ücret yansımadan kullanabileceksiniz. Ama dakikanız bittiğinde Operatör’ün koyduğu ücretler yansır.

Vodafone Red Yurt Dışı ülkelerine vodafone resmi sayfasından göz atabilirsiniz. Eğer Red’li ve internet paketine hala ihtiyacınız varsa Vodafone Bedava İnternet isimli kategorimiz den size özel hediye internetlere sizlerde sahip olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ