Bedava İnternet Paketi

Vodafone Faturalı Akıl Küpü S Tarifesi 19 TL

14.02.2017
Vodafone Faturalı Akıl Küpü S Tarifesi 19 TL

Vodafone Duran Ve Devreden Akıl Küpü S Tarifesi 1 GB Her Yöne 200 DK Vodafone’lularla 2000 DK 19 TL

Vodafone Faturalı müşterilerinin en çok talep ettiği ve kullandığı tarifelerden biri. Genelde ailesinin çoğunluğu Vodafone kullanan yetişkinlerin veya genç çiftlerin tercih ettiği bu tarife fiyat bakımından da oldukça uygun. Devreden tarife olarak satın aldığınızda 19 TL Duran tarife olduğunda ise 22 TL’ye denk geliyor. Devreden Akıl Küpü S Tarifesi; bu ay kalan tarife içeriğinin bir sonraki aya devir etme işlemine denir. Duran Akıl Küpü S Tarifesi; tarife içeriklerinden herhangi biri bittiğinde tarifenin otomatik olarak durması ve aşım yapmanızı engellemesine denir. Daha öncesinde bu tarifeye Faturalı hatta geçiş yapan veya hat taşıma işlemi yapan müşteriler katılabiliyordu. Fakat son gelen yenilikler ile bütün aboneler bu muhteşem tarifeden faydalanabilecek.

Kampanyaya Devir eden olarak katılıp aşım yaptığınızı fark ettiğinizde Duran tarifeye cayma bedeli yansımadan geçiş yapabiliyorsunuz. Pakete geçiş yaptığınızda 1 yıllık sözleşme yapılıyor ve 12 ay boyunca tarife ücretinizi ödüyorsunuz. Tarifenize ek olarak 1.64TL telsiz kullanım ücreti vergisi yansıyacaktır. Yani 19 tl + 1.64TL ödeme gerçekleştirirsiniz. Pakete geçiş işlemini Vodafone Cep Merkezleri veya Müşteri Hizmetleri aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Eğer hali hazırda bir kampanyaya katılımınız bulunuyorsa çıkış yaptığınızda cayma bedeli yansır. Kampanyanızın cayma bedeli çıkış yaptığınız ay ve başlangıç tarihiniz baz alınarak gerçekleşir. Örneğin her ay 10 tl indirim alıyorsanız ve 3 ay kullanıp çıkış yaparsanız yapılan indirim yani 30 TL geri ödeme yapmış olursunuz.

Daha Fazla Bilgi;

Pakette sms hakkı bulunmamaktadır, sms kullanımı yaptığınızda aşım sağlamış olursunuz. Fakat sms ihtiyacı duyan müşteriler ek paket alabilirler.

Devir eden tarifeyi seçtiğinizde takip eden ay olarak devir olur. Yani 3 aylık internet birden toplanmaz. Geçen ay ne kaldıysa o devir eder.

Paket ile verilen içerikler Vodafone içi veya Vodafone dışı hiç kimseye transfer edilemez.

Paket Faturalı hatlar için geçerlidir.

Paket faturanız kesildikten sonra yenilenir ve gelecek bilgilendirme sms’inin ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tarife içeriği yurt içi kullanımlar için geçerlidir.

Tarifenizin interneti yetersiz geldiyse Vodafone Bedava İnternet Paketleri < ile hediyeleri alıp kesintisiz kullanıma devam edin.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap