Bedava İnternet Paketi

Vodafone Faturalı Yaza Özel 24 GB Kampanyası

Yaz aylarının en kapsamlı kampanyalarından birini hazırlayan Vodafone, yeni geçiş yapan faturalı müşterilerine hangi tarife olursa olsun ayda 2 GB, 12 ay toplamda Vodafone 24 GB bedava internet hediye ediyor!

Yaz aylarını internetsiz geçirmemek için cazip paketlere ihtiyacınız olacak. Yazlıkların ve otellerin çekmeyen wifilerine bağlanıp kesintili kesintili internet çilesi çekmektense 4.5 G hızlı internetin keyfini çıkarmak için Vodafone geçiş yapabilirsiniz. Vodafone Yaz Kampanyası sayesindebol internet içeren tarifelerden birine geçerek üstüne ayda 2 GB hediye internetinizi de kazanarak sınırsız gezinme ve internet keyfi ile dolu dolu bir yaz geçirmek mantıklı değil mi?

İster Uyumlu, ister Saçma Güzel, ister Red hangi tarifeye gelirseniz gelin 12 ay boyunca hattınıza tanımlanacak toplamda 24 GB Vodafone internet bedava!

Hediyenizi almak için “Vodafone Yanımda” uygulamasına girerek, Ek Paketler kısmını incelemeyi unutmayın!

Vodafone Faturalı Yaza Özel Kampanyası

  • Paketten sadece numara taşıma ve yeni hat aktivasyonu ile Vodafone gelen müşteriler yararlanabilirler.
  • Yaza Özel 24 GB İnternet Kampanyası, aktif olduğu sürece yalnızca yeni müşterilere açık olan tarifelere tanımlanacaktır.
  • Hattın aktif olmasından itibaren her ay yani her bir fatura dönemi içerisinde geçerli olmak üzere 2 GB ücretsiz internet hediye edilecektir.
  • Promosyon interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  • Paketin kullanımı bilgilendirme SMS’inin ardından başlar.
  • 12 ay sonunda hediye internet kendiliğinden iptal olacaktır.
  • Paketin tanımlı olmadığı diğer aktif paketleri geçilmesi durumunda internet hakkı iptal olur.
  • Hediye internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olup, devredilemez ve bir başkasına transfer edilemez.

Bu yaz Vodafone’a gelmenin tam zamanı. Hemen size uygun tarifelerden birini seçin ve hediye internetinizi kullanmaya başlayın! Yanımda uygulamasından hediye internet paketlerinizi aktif etmeyi unutmayın. Bol GB’lar!


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap