Bedava İnternet Paketi

Faturasız 1 Aylık 2 GB Hediyesi

15.09.2018
Faturasız 1 Aylık 2 GB Hediyesi

Vodafone Faturasız 1 Aylık 2 GB Bedava internet paketi nasıl yapılır ? Uzun süreden beri devam eden bir kampanyadır. Çalışıp çalışmadığını sürekli tanıdığım Vodafone Faturasız hat kullanıcılarında deniyorum ve olumlu sonuç alıyorum. Bu kampanya daha önce katılanlar için geçersizdir. Kampanyadan faydalanmak için daha önce belirtilen ek internet paketini almamış olmanız gerekir. Zira paket ilk defa satın alanlar için ücretsiz olarak tanımlanmaktadır. Yaklaşık 2 yıldan beri devam eden bu kampanya bir çok kişi tarafından bilinmiyor. Bizler ise bilinmeyen kampanyaları sizlerle paylaşıp, hediye internet kazanmanıza sürekli yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Vodafone’a ait en yeni hediye ve kampanyaları görmek için Vodafone Bedava internet kategorisini ziyaret edip, uygun olduğunuz hediyeleri ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

Faturasız 1 Aylık 2 GB Bedava internet

FreeZone faturasız ve mevcut diğer faturasız paketlerden birini kullanan abonelerin paket yüklemeye gerek kalmadan sahip olabilecekleri 2 GB internet paketi 30 gün geçerlidir. Kampanyadan her bir abone 1 defa yararlanabilecektir, ayrıca devam eden bir paket olduğu için daha sonrasında yapılan paketi iptal etmeniz gerekir.

Sosyal Medya ve benzeri gündelik internet kullanımınız için yurt içinde geçerli 2 GB internet paketini hediye olarak almak için yapmanız gereken sadece kısa mesaj göndermek, gelecek onay mesajının ardından kullanmaya başlamak.

Faturasız Hediye GB Genel Bilgiler

Paket yurtiçinde geçerlidir. Farklı kişi veya kişilere transfer edilemez, durma veya devretme özelliği de bulunmuyor. Alacağınız hediye bittikten sonra varsa mevcut internet paketinizden, eğer yoksa tarife aşım ücretleri ile kullanıma devam edersiniz. Hat iptali gibi işlemler yaptığınız taktirde hediye otomatik olarak silinecektir.

Paket tekrar eden bir ek internet paketi olduğundan hediyenin geldiğine dair mesaj size ulaştıktan sonra iptal etmeniz gerekir. İptal işlemini Vodafone Yanımda uygulaması ya da müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsin.

Faturasız 1 Aylık 2 GB Ücretsiz internet Nasıl Yapılır ?

  • Hediyeyi alırken sorun yaşamamanız adına hattınızda 35 TL ve üzerinde bir bakiye olmamasına dikkat edin. Mümkünse hattınızda TL yokken yapın.
  • Ücretsiz interneti almak için ABONE SUPER2GB yazıp 7000‘e kısa sms gönderin.
  • Birkaç dakika içinde paketin hattınıza tanımlandığına dair onay mesajı gelecektir.
  • Onay mesajı geldikten sonra paketin gelecek ay ücret kesmemesi için Müşteri Temsilcisini arayıp ya da Yanımda uygulamasından iptalini gerçekleştirin.
  • Kampanyaya katılacak abone sayısına dair herhangi bir kısıtlama yoktur.
  • Faturasız hat müşterileri için geçerlidir.

Bu kampanyadan Vodafone’lu sevdiklerinizi haberdar etmek için yukarıdaki Whatsapp butonu ile paylaşabilirsiniz. Bu tür hediye içeriklerin hepsini görmek için Bedava internet sayfasını takipte kal.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap