Bedava İnternet Paketi

Vodafone Faturasız 6 GB İnternet Paketi

Vodafone Faturasız 6 GB İnternet Paketi

Bütün operatörlerde olduğu gibi Vodafone kullanıcıları da internetinin az olduğundan şikayetçi. Bu nedenle sadece internet kullanıcılarına önerebileceğim bir paket bulunuyor. Sayfamızdaki bedava internet kampanyalarından faydalanıp, yeni kampanyaları beklerken kullanabileceğiniz oldukça iyi bir paket diyebilirim. Bu paket faturasız hatlar için geçerlidir ve fiyat olarak 50 TL’dir. Faturasız aylık internet paketleri arasında yer alan en yüksek GB ‘a sahip ek internet paketi olarak bilinmektedir. Vodafone Faturasız 6 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır, nasıl alabilirim ve nasıl iptal edilir konuları ile alakalı bilgiyi alt kısımda maddeler halinde paylaşılacaktır.

Bunun yanında internetinizi verimli kullanmanız için bazı önerilerde de bulunmak isterim. Sonuç olarak bedava internet kampanyaları sık yapılmıyor, var olan internetimizi verimli ve uzun sürecek şekilde kullanmalıyız. Öncelikle uyuduğunuz ve cihazlarla işiniz olmadığı zamanlarda mobil veriyi kapatmanızı öneririm. Böylece gereksiz cihaz güncellemeleri ile internetiniz boşa gitmemiş olacak. Bunun yanında Dropbox, Drive gibi uygulamaları da sadece Wifi’da iken yedekleme yapacak şekilde ayarlamanızı öneririm, çünkü aksi taktirde çok fazla internet düşümü yaşamanıza sebep olacaktır. Ek olarak açık olan ve kullanmadığınız sayfaları kapatmanız internetinizin daha yavaş düşmesine sebep olacaktır. Her ne kadar zaten kapalı internet kullanmaz diye düşünsek dahi bu sayfalar’da internet tüketimi gerçekleştirir.

Daha Fazla Bilgi;

  • Bu paketi Vodafone Yanımda, Self Servis ve Müşteri Temsilcisi aracılığı ile kolayca satın alabilirsiniz.
  • Paketin geçerlilik süresi 30 gündür ve kullanmadığınız içerik bir sonraki aya devir etmez.
  • Pakette durma özelliği bulunmuyor, buda internetiniz bittiğinde ve hattınıza tanımlı farklı bir internet paketi yoksa eğer var olan TL tutarından düşeceği anlamına geliyor.
  • Alacağınız paket Yurt içi kullanımlarında geçerli olacaktır, olası bir yurt dışı kullanımında farklı ücretler yansır.
  • Paketin Fiyatı 50 TL’dir ve iptal etmediğiniz süre boyunca tekrarlanır. Yani sadece 1 ay kullanmak istiyorsanız paket tanımlandıktan sonra iptal edin ki bir sonraki aya sorun oluşmasın.
  • Alınan ek paket bütün faturasız hatlar için geçerlidir, Freezone veya normal tarifelerde kullanılabilir.
  • Paketi 1 ay içerisinde sadece 1 defa alabilirsiniz. Bunun yanında aylık paket aldığınız için farklı bir aylık internet paketi satın alamazsınız.
  • Hattınızda yeterli TL olmadığı taktirde bu paket aktif hale gelmez.
  • Ek paket ile alakalı %80 ve %100 sms bilgilendirmeleri gönderilir.
  • Pakette kalan içeriği Vodafone Yanımda’dan veya OZET yazıp 7000’e gönderip sorgulayabilirsiniz.

Vodafone Faturasız hatlarda Doldurma özelliğini de kullanım tarifenizin bitim gününe kadar internetinizi 1 defaya mahsus doldurabilirsiniz. Bununla beraber Vodafone Faturasız Esnek, Freezone, Altın Tarifeler, Faturalı Esnek Tarifeler, Duran Ve Devreden Akıl Küpü Tarifeleri ve Red Tarifelerini kullanan müşterilere özel Vodafone Bedava İnternet adlı yazıyı kontrol edip hediyeleri almadıysanız ücret ödemeden internet sahibi olabilirsiniz. Sayfamızdaki İnternet paketleri isimli kategoriden diğer vodafone ek internet paketleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap