Bedava İnternet Paketi

Vodafone Faturasız Esnek M Tarifesi

06.08.2016
Vodafone Faturasız Esnek M Tarifesi

Hattını vodafone’a taşı bu fırsatı kaçırma ! Şimdi hattını taşıyanlara veya yeni hat alanlara özel 750 dk 5000 sms 3 gb normal + 2gb facebook, twitter , youtube ve izlesene kanallarında geçerli toplamda 5gb interneti olan tarifeye geçiş yanlara özel tarife. Tarifeden faydalanabilmek için sadece hattınızı taşımış veya yeni almanız tabi ki yeterli değil bunlara ek 26 yaş sınırı bulunuyor bu sınır yaşın altında olmanız gerekiyor. Eğer ben Vodafone Esnek M tarifesinden faydalanmak istiyorum fakat yaşım tutmuyor diye kara kara düşünmeye başladıysanız onunda çözümü var eğer 26 yaşın altında ve 7 yaş üstü bir kardeşiniz veya çocuğunuz varsa onu kullanıcı olarak tanımlayıp sizlerde bu tarifeden kolayca faydalanabilirsiniz.

Tarifeye net katılım şartı, Vodafone’a hattını son 30 gün içerisinde taşıyan ve son 90 gün içinde faturasız hattını Vodafone dan taşımamış olan veya yeni hat alan bireysel faturasız kullanıcılar için geçerli olacaktır. Bu tarifeden sadece, 7-25 yaş arasındaki faturasız kullanıcılar faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile yine bu tarifeye sahip olunabilir. Bu tarifeye özel ek paketleri’de vodafone yanımda uygulaması aracılığıyla kolayca inceleyebilirsiniz.

Vodafone Esnek M Tarifesi Nasıl Yapılırfaturasiz-esnek-m-tarifesi

Esnek M Tarifesi
Freezone’lu Faturasız Esnek M Tarifesi ile sadece 28TL Yükleme yaparak 3GB internet, her yöne 750 dakika, 5.000 SMS tamamen senin! Buna ek bir de Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de geçerli ekstra 2GB da bizden sana hediye!

Sen de şimdi Vodafone’a gel, hem uygun fiyata tarifeni al, hem de Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de kafana göre cepten takılmaya devam et!

Nasıl mı?
Önce Vodafone’a hattını taşı, Faturasız Esnek M tarifesi’ne geçiş yap
Sonra 2GB interneti kapmak için hemen FATURASIZ YOKARTIK yazıp 3636’ya kısa sms gönder!

Genel Bilgi:
Tarife içeriği sadece Türkiye içerisinde geçerlidir yurtdışı kullanımını kapsamaz.
Paket 30 gün geçerlidir 30 gün sonunda hattınızda yeterli tl olunca tekrar yenilenecektir.
Paket içeriği kişiye özeldir başka bir kullanıcıya transfer edilmez.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap