Bedava İnternet Paketi

Vodafone Faturasız Esnek Spotify Paketi Nasıl Yapılır / İptal Edilir

Vodafone Faturasız Esnek Spotify Paketi Nasıl Yapılır / İptal Edilir

Vodafone müzik dinleyen kullanıcılarını’da unutmadı. Esnek tarife kullanıcılarına özel ayda sadece 4.9 TL karşılığında sizlerde Spotify Premium paket sahibi olabilirsiniz. Sende Aşağıdaki Faturasız Esnek Tarifelerden birini kullanıyorsan tarifeni Spotify ile esnetebilirsin.

Esnek Tarifeler:
Esnek XS, Esnek S, Esnek M, Yeni Esnek 1GB, Yeni Esnek 2GB, Esnek 1GB, Esnek 2GB, Esnek, Yeni Esnek, Esnek Mega Üçlü, Esnek Super, Esnek Fırsat 2GB, Esnek Süper 2GB, Esnek Süper 3GB

Eğer ben genç paketine katılamıyorum ama Spotify kullanmak istiyorum diyorsanız ayda sadece 12 tl karşılığında sizlerde bu pakete dahil olabiliyorsunuz. Bu paketi kullanabilmek için 26 yaş altı olmana gerek yok. Esnek tarifede değilim ama ben de faturasız bir hatta sahibim diyorsan Faturasız Spotify Paketlerini alabilirsin.
Vodafone Spotify İnternet Paketi

Faturasız Esnek Spotify Paketi Nasıl Alınır ? Vodafone Spotify Aktivasyonu

 • Önce Faturasız Esnek Tarifelerden birinde olduğunuzdan emin olun veya geçiş yapın.
 • Vodafone Spotify Nasıl Aktifleştirilir diyenler şu adımı izlesinler Esnek Spotify yazarak, 7000’e SMS göndermelisiniz.
 • Paketi aldıktan hemen sonra İnternet  hattınıza yüklenecek, Spotify Premium üyeliğin başlatabilmek için ise sizlere bilgilendirme SMS’i gelecek.
 • Bilgilendirme SMS’indeki aktivasyon linkini çok önemli, ücretsiz linke tıklayıp Spotify üyeliğini aktive etmeniz gerekiyor.
 • Linkteki adımları takip edin ve aktivasyon sürecini yönlendirmelere göre son adıma kadar yapın.
 • En son adımda Spotify üyeliği oluşturmanız gerekiyor. Zaten üyeyseniz giriş yapın, değilseniz üyelik oluşturun. Hiç uğraşamam diyorsanız’da Facebook İle bağlanın.
 • 1 aylık Spotify Premium üyeliğinizle şimdi sizlerde isterseniz çevrimiçi ister çevrimdışı müzik dinlemeye hazır durumdasınız.
 • Her ay paketiniz yeterli tl olduğunda aktif hale gelecektir. Onay mesajı ile kullanıma devam edebilirsiniz.Faturasız Spotify Paketi Nasıl Yapılır ?
 • Sonra SPOTIFY500 yazıp, 7000’e SMS atarak ayda sadece 12 TL karşılığında bu pakete sahip olabilirsiniz.
  Paket devam eden bir pakettir iptal etmediğiniz süre boyunca kendini yenileyecektir.

Paketi iptal etmek için Vodafone Yanımda Uygulamasına giriş yapıp iptal işlemi yapmanız gerekiyor.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap